Kultūra ir menas

Lietuvos kino mėgėjų sąjunga organizuoja tradicinį pradedančiųjų autorių filmų festivalį “Debiutas”

Written by admin · 1 min read

http://www.festivalisdebiutas.lt/ Lietuvos kino mėgėjų sąjunga organizuoja internetinį filmų festivalį-konkursą „Debiutas”. Konkurse kviečiami dalyvauti jauni, neseniai pradėję kurti autoriai. Darbus galima pateikti iki 2014 m. lapkričio 15 d.

Vienas pagrindinių festivalio-konkurso reikalavimų – pateikti pirmąjį autoriaus darbą. Filmo premjera turi būti įvykusi ne anksčiau kaip 2013 m. birželio 1 d. Filmą įkelti į youtube.com ir iki 2014 m. lapkričio 15 d. atsiųsti nuorodą:  kinoklubas@splius.lt.
Viskas vyks čia:  http://www.festivalisdebiutas.lt

„Festivalis virtualus, tačiau visi kiti jo atributai realūs.  Pradedančiųjų kūrėjų darbus vertins griežta, bet išmintinga komisija. Jaunimo laukia šlovė ir vertingi prizai, gera nuotaika, apdovanojimų ceremonija ir after party.“

Festivalis-konkursas „Debiutas“ rengiamas Šiauliuose nuo 1974 m. Besikeičiantis pasaulis priverčia ieškoti naujų formų, todėl nuo 2013 m. festivalis tapo internetiniu. Manome, kad tai lengvas, universalus ir demokratiškas būdas pristatyti savo kūrybą. Autoriui nebereikia įrašinėti filmo į kasetes, kompaktinius diskus ar kitas laikmenas. Svarbus ir gamtosauginis aspektas, nes nebereikia kirsti medžių ir gadinti popieriaus filmografinėms kortelėms.

Jeigu esate jaunas ir kūrybingas, kviečiame dalyvauti filmų festivalyje-konkurse „Debiutas“. Galbūt  pažįstate jauną, laisvą ir drąsų filmų kūrėją? Jei taip, būtinai paskatinkite jį dalyvauti konkurse-festivalyje „Debiutas“. 

Taigi jeigu pažįstate jauną, šviežų filmų kūrėją, būtinai paskatinkite jį sudalyvauti.

Nors festivalis virtualus, tačiau visi kiti jo atributai realūs:

1) griežta, bet išmintinga komisija;

2) šlovė ir vertingi prizai;

3) gera nuotaika;

4) apdovanojimų ceremonija ir afterparty.

Pagrindiniai reikalavimai:

1) tai turi būti pirmasis autoriaus filmas;

2) filmo premjera įvykusi ne anksčiau 2013-06-01;

Viskas vyks čia: http://www.festivalisdebiutas.lt/

Pagarbiai,

Lietuvos kino mėgėjų sąjunga