Kultūra ir menas

Naujausiame grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipe – patarimai, kaip susirasti panelę

Written by Redakcija · 1 min read

Muzikos grupė „Kūjeliai“ pristato savo antrąjį vaizdo klipą. Dainai „Kaip Susirast Panelę?“ sukurtame klipe patarimus, kaip rasti merginą dalina ir Vilniuje sutikti žmonės, ir grupės narių seneliai.

„Kūjeliai“ – tai dviejų brolių, Andriaus ir Juliaus Vaicenavičių, bei bičiulių muzikos grupė, kuri dėl savo padūkusio folkiško skambesio, energingų gyvų pasirodymų ir nuoširdaus bendravimo jau turi subūrę nemažą ištikimų gerbėjų būrį. Tiesa, antrojo grupės „Kūjeliai“ vaizdo klipo teko laukti pakankamai ilgai – daugiau nei dvejus metus. Per tą laiką grupė surengė koncertus festivaliuose „Sostinės dienos“, „Saulėtos naktys“, „Siemens arenoje“ vykusiame „Lietuvos jaunimo dienų“ koncerte, nufilmavo muzikinį sveikinamą muzikantui Andriui Mamontovui, kartu su dideliu būriu jaunų muzikantų perdainavę jo dainą „Kitoks pasaulis“. A. Mamontovas buvo nustebintas ir sužavėtas tokia dovana, juk ne kasdien dėl tavęs susivienija toks didelis būrys muzikantų.

Muzikos grupė „Kūjeliai“ iš kitų grupių išsiskiria savo nuoširdumu ir betarpišku, atlapaširdišku bendravimu su savo klausytojais. Kadangi grupėms nariams jų muzikos klausytojų nuomonė yra svarbi, todėl ir dėl klipo buvo klausta jų nuomonės, tartasi, kaip galima būtų jį sukurti dar geresnį. „Prie klipo dirbo nemažas būrys mūsų draugų, gerbėjų ir šeimos narių. Ir nors visų jų klipe neišvysite, tačiau jų įdirbis mums be galo svarbus. Džiaugsmas ir garbė darbuotis su žmonėmis, iš kurių galima tiek daug išmokti!“ – pasakoja grupės nariai.

Vaizdo klipo „Kaip susirast panelę“ pasirodymą socialiniame tinkle anonsavo ir žinomi žmonės (jie pirmieji galėjo išvysti muzikos klipą ir išsakyti apie jį savo nuomonę). Fotografė Neringa Nekrašiūtė, Gabrielius Liaudanskas – Svaras ir kiti pabrėžė, jog klipas alsuoja laisve, nuoširdumu ir grupės noru būti kuo arčiau klausytojų. „Daina „Kaip Susirast Panelę?“ yra apie per amžius nekintantį dalyką – meilę. Ir nors meilė nekinta, tačiau keičiasi susipažinimo ir bendravimo būdai. Buvo labai įdomu paklausti Vilniaus gatvėse sutiktų žmonių, kaip susirasti panelę. O jie patarimų negailėjo, buvo labai įdomių ir netikėtų. Galiausiai to paties klausymo paklausėme ir savo senelių. Juos irgi išvysite klipe. O mes tikimės, kad po klipo pasirodymo atsiras daugiau naujų porų“, – šypsodamiesi sakė Andrius ir Julius Vaicenavičiai.

Šiuo metu grupė įrašinėja savo antrąjį albumą ir ruošiasi pasirodymams išsiskiriantiems nuoširdžiu bendravimu su publika, pozityvumu ir energingu folko skambesiu.