Kultūra ir menas

Pasiruošimo filmui „Sengirė“ pristatymas – tiesiogiai internetu

Written by admin · 54 sec read

  Sausio 16-ą dieną režisierius M. Survila kviečia visus į „Vilniaus mokytojų namus“, kur pristatys naujo, dokumentinio filmo „Sengirė“ užkulisius, pasidalins pasiruošimo akimirkomis užfiksuotais kadrais.

 

Juostos kūrybinė komanda žada atsakyti į daugybę klausimų. Kodėl žiemą reikia tūnoti palapinėj 16–18 val. per parą? Kodėl kovo pabaigoje miegodamas miške gali apsiversti tik 1 kartą per naktį? Ar tankiame miške operatorius su kamera gali skraidyti tik sapnuose? Apie ką galvoja žmogus, neturintis galimybės išlipti iš pušies viršūnės kai aplinkui siaučia audra ir trankosi žaibai?

„Norime supažindinti žmones su tokiu pirmuoju projektu, kurio metu išlandžiosime ne tik aukščiausias pušis, bet ir Lietuvos ežerų ir Baltijos jūros gelmes“ – pasakojo idėjos autorius M. Survila.

Filmui pradėta ruoštis prieš keletą metų, o filmavimai dar tik prasidės vasario pabaigoje. Režisierius teigia, kad filmo kūrimas užtruks mažiausiai trejus metus. Kodėl? Kaip kiekvienas gali prisidėti prie šio filmo kūrimo? Į šiuos klausimus taip pat bus atsakyta susitikimo metu.

Atvykę į „Vilniaus mokytojų namus“ taip pat turės galimybę laimėti simbolinės dovanėlės. Negalintiems atvykti siūloma nenusiminti, vyks tiesioginė renginio transliacija internetu, adresu www.sengire.lt (čia taip pat rasite daugiau informacijos apie filmą). Transliacijos metu galėsite užduoti klausimus tiesiogiai.
Prieš kelis metus Mindaugo Survilos sukurtas filmas „Stebuklų laukas“ buvo apdovanotas netik „Sidabrine gerve“, bet ir buvo atrinktas į vienus prestižiškiausių Pasaulio filmų festivalių.

Kontaktinis asmuo
Mindaugas Survila
+37061810909