Kultūra ir menas

Po rekordinių vasaros koncertų, grupė SEL ruošiasi įspūdingiausiam metų koncertui Kaune

Written by Redakcija · 56 sec read

Grupė SEL gruodžio 25 d., Kauno Žalgirio arenoje surengs didžiausią ir įspūdingiausią šių metų koncertą didžiausioje Lietuvos arenoje.

Egidijus Dragūnas sako: „Šiais metais gruodžio mėnesį mes surengsime tik vieną vienintelį koncertą, kviečiu visus atvykti ir pasinerti į išskirtinį reginį prie kurio mes dirbome daugiau nei metus“. 

SEL`o gerbėjai gerai žino, kad grupės koncertai visada yra aukščiausios kokybės, kupini sudėtingų techninių sprendimų. Egidijaus Dragūno idėjos ir mintys kiekvienais metais nustebina vis labiau. Paklaustas, kuo šiais metais per Kalėdas vykstantis koncertas nustebins Kaune susirinkusius gerbėjus, Egidijus juokaudamas sakė: „Žinot,
Vilnius, Kaunas, Klaipėda – amžinai varžosi, kieno Kalėdinė eglutė gražiausia. Tai aš pasakysiu, kad mūsų komandos sukurta eglutės formos scena bus tokia, kad niekam klausimų nebekils. Ir to užtenka visiems žinoti, visa kita išvys tie, kurie atvyks į koncertą“. 

Šie, beveik dveji metai visiems buvo kupini iššūkių. Grupė SEL eilinį kartą
parodė, kad su savo gerbėjų armija gali nugalėti visus išbandymus. Vasaros metu Egidijus Dragūnas žengė drąsų žingsnį ir surengė koncertus Vilniuje, Klaipėdoje bei Šiauliuose, kurie parodė, kad grupės gerbėjai yra vieningi ir tie koncertai tapo rekordiniais.

„Aš džiaugiuosi, kad mes vėl ir vėl įrodome savo. Sakau ačiū kiekvienam, kuris buvo šiuose koncertuose ir labai kviečiu visus į paskutinį šių metų
koncertą Kaune“ – į gruodžio 25 dienos koncertą kvietė Egidijus Dragūnas.

Grupė SEL iki koncerto Kaune žada daugybę staigmenų, viena jų, jau kitą savaitę pasirodanti nauja daina “Tarp amžinybės”.