Lietuviai pasaulyje

VISI MES ESAME VAIKAI

Written by admin · 1 min read

  Sveiki,

esame lietuviai, jau ilgą laiką gyvenantys Vokietijoje ir norėtume Jums pristatyti savo naujai išleistą knygą, kuri manome tikrai sudomintų Jūsų skaitytojus.

,,VISI MES ESAME VAIKAI” – tai 54-ių puslapių knygutė vaikams ir jų tėveliams, kurie myli gamtą, savo gimtąjį kraštą ir su džiaugsmu prisimena vaikystės dienas. Knygutėje gyvena aštuonios dainelės ir dvi pasakos kartu su širdį kutenančiomis iliustracijomis. Tie, kurie vėlais žiemos vakarais nori klausydami pasinerti į kitą pasaulį, knygelėje ras kompaktinį diską. Tie, kurie patys moka groti gitara, ras joje akordus, o smalsuoliai galės atrasti pasislėpusius miško gyventojus knygutės atvartuose.

Puoselėdami tas tikrąsias vertybes: meilė gamtai, Tėvynei, šeimai, kurių mus mokino seneliai ir tėvai, norime jas perteikti ir kitiems lietuvių vaikams. Visa, ko dėja vis labiau trūksta šiuolaikinėse vaikų knygose. Mes tikime, jog būtent savo santūriomis spalvomis, prasmingu dainų ir pasakų turiniu bei iliustruotais lietuviškos gamtos motyvais, ji sudomins tikrumo ir natūralumo mylėtojus ir prasmingai papildys šeimų knygų lentynas.

Knygutę galima užsisakyti internetiniame puslapyje: www.visimesesamevaikai.eu
Kviečiame apsilankyti! Ten taip pat rasite motyvų, dainų bei pasakų ištraukas.
Jeigu norite išgirsti daugiau autoriaus dainų, jų pilnas versijas galite rasti: www.karoliofonas.lt

Norėdami pasidalinti šiltomis mintimis su kuo daugiau šeimų, kreipiamės į Jus.
Jei knygelė Jus sudomino, būtų smagu, jei ja pasidalintumėte ir su savo skaitytojais.

Šiek tiek apie mus pačius:
esame lietuviai, jau ilgą laiką gyvenantys Vokietijoje. Vaikystę praleidome Lietuvoje. Šį turtą labai branginame. Knygelės idėja gimė 2013m. vasarą, ieškant prasmingos dizaino studijų užbaigiamojo darbo temos. Nutarėme sujungti abiejų veiklas ir mintis į vieną kūrinį. Kartu, vienas kitą papildydami, radome temas ir motyvus. Tada bardas Karolis Špinkis sukūrė daineles ir pasakas, o grafikos dizainerė ir iliustratorė Indrė Bergner jas iliustravo ir sumaketavo knygą. Knygelę atspausdinome 1000 vnt. tiražu. Šį rudenį ją pristatėme kartu su Karolio koncertais keliuose Lietuvos miestuose: festivalyje ,,Tai aš” Vilniuje, koncertėliuose vaikams Šiauliuose, Utenoje, Zarasuose, Visagine… Šiuo metu keliaujame su knygute ir Karolio dainomis po Vokietijos lietuvių bendruomenes. Greitu laiku planuojame apsilankyti ir kitų šalių lietuvių bendruomenėse. Taip pamažu ir keliauja knygelė po pasaulį:)  
Indrė ir Karolis iš Vokietijos
info@visimesesamevaikai.eu