Mums rašo

Bendravimas su žmonėmis-nusikaltimas

Written by admin · 1 min read

Praeitais metais patekau į rajono Gineso rekordų knygą.  Apie Mačiulaičio ,,blogą” elgesį buvo parašyta daugiausiai pareiškimų į Jurbarko policijos komisariatą. Paskutinis pareiškimas gautas gruodžio 31 dieną ir yra savo turiniu pats unikaliausias. Pareiškimą parašė Raudonės seniūnas. Topinė frazė iš pareiškimo ,,Mačiulaitis bendrauja su asmenimis, grįžusiais iš įkalinimo įstaigų”. Norisi paklaust seniūno, kas ,,tame” yra nusikalstamo. Policininkai man skaitydami pareiškimą, irgi trūkčiojo pečiais. Gal galėtų seniūnas pats pakomentuoti. (laiškas siunčiams ir Raudonės seniūnui).

— P.s. supratau kodėl seniūnas, kai kaimo bendruomenė šventė 2-jų metų sukaktį, pabėgo iš Raudonės. Ogi todėl, kad kaimo bendruomenė lankosi jau ne pirmą kartą Panevėžio pataisos namuose. Taip pat lakėmės Kybartų pataisos namuose. O jug pagal seniūną, bendravimas su nuteistais žmonėmis, tai nusikalstama veikla. Palaikau ir suprantu seniūno ,,baimę”.

Pagarbiai
Algirdas Mačiulaitis
+370 673 04771
www.raudonesmediena.lt

-.-.–.-.-.-.-.-.-.
DĖL PARAMOS RINKIMAMS

Persiunčiu Jums kandidato į Jurbarko r.merus p.Algirdo Mačiulaičio kreipimąsi- prašymą dėl pagalbos rinkiminei kampanijai.

Mielai priimciau parama iki 12 euru. (sios sumos nereikia deklaruoti). Mano kandidaturos kol kas neremia nei partijos, nei oligarchai, nei oligarchiukai. Manau, kad turiu sansa kaip ir visi. Turiu sansa, bet neturiu pingu. Bet kuriuo atveju jau daug padaryta, rajono savivaldybeje jau daug kam temperatura sukilusi. Mielai priimciau parama ir ne tik pinigais. Galite skirti dienai savo automobili, galite padaryti daug kserokopiju, kuriu reikia tukstanciu, galite kaip parama man isskirti dienai sekretoriu ar sekretore, kurie padirbtu viena diena A.Maciulaicio rinkiminio komiteto labui. Atsakysiu i visus pasiulymus. Siandien musu rinkimineje saskaitoje dar nulis. Busiu labai dekingas, jei kazkas kiek gali parems.
Saskaitos Nr.aukoms- LT757181300227724509, Algirdas Mačiulaitis,a/k 36706221001, pavedimo paskirtis-parama rinkiminei kampanijai.

Pagarbiai,
Viktorija Šmigelskienė
Koordinatorė

Kvietimas dalyvauti diskusijoje ;http://www.mūsųlaikas.lt/diskusijos