Mums rašo

Dr. Eglė Karmazienė. Lietuviška programėlė vaikams

Written by Redakcija · 48 sec read

Rašau Jums tikėdamasi, kad galėsite lietuvių bendruomenei persiųsti žinutę arba ja pasidalinti socialinėje paskyroje. Suprantu, kad auginant vaikus kitoje šalyje sunku juos išmokyti lietuvių kalbos. Noriu pasiūlyti būdą tėvams, kaip palengvinti šitą užduotį. Sukūriau lietuvišką dėmesingumo praktikų programėlę ir siūlau Jūsų bendruomenei ją savaitę nemokamai išbandyti su kodu LIETUVA.

„Mybe“ – tai lietuviška miego ir ramybės praktikų programėlė vaikams. Šios praktikos skirtos susikaupti ryte, nusiraminti dieną ir užmigti vakare. Jos sukurtos su skirtingų sričių – vaikų psichologijos, vaikystės edukologijos, muzikos terapijos, dėmesingumo praktikų – specialistais, pagrįstos mokslu, išbandytos tėvų ir jų vaikų.

Įsigyjantieji programėlę „mybe“ suteikia nemokamą jos prieigą ir labiausiai nerimaujantiems vaikams. Programėlės lietuviškos versijos gali nemokamai klausytis Lietuvos ligoninėse sveikstantys vaikai, ukrainietiškosios – visi ukrainiečiai.

Jums nemokamas kodas savaitei išbandyti programėlę LIETUVA.

Atsisiųskite:

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appside.mybe&gl=ES&fbclid=IwAR3_ZLPZRQWj6kDPaO8rhGT0cow6BSW8AnSVcVHYiELPd4Yh6IX8GOgXEvE 
iOS https://apps.apple.com/app/mybe/id1612822814 

Vesdami kodą iš iPhone, telefono klaviatūroje spauskite „Vykdyti“ arba „Enter“, o tada „Redeem code“ mygtuką.

Daugiau apie programėlę www.mybe.lt arba Facebook puslapyje https://www.facebook.com/mybeLietuva