Mums rašo

Rinkimams į LR Seimą artėjant (iš rubrikos ,,Mums rašo”)

Written by Redakcija · 1 min read

rinkim. plakat

Respublikonų partijai reikia 1500 naujų narių. Jau turime 200 pareiškimų. Jei galite dokumentą, kurį prisegiau, paplatinkite feisbuke. Jei informacija Jums neaktuali, prašome nesinervinti , nemoralizuoti, nesiūlyti laiško autoriui ištrinti visam laikui ,,šį el. pašto adresą”. Tiesiog ištrinkite laišką.(adresatai surenkami automatiškai)

Algirdas Mačiulaitis

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Aukštaičiai sako – tuo pačiu ne griekas:

Šeštadienį vyko rimčiausios nesisteminės politinės partijos Lietuvos Sąrašas suvažiavimas. Pritarta tarybos sprendimui dalyvauti Seimo rinkimuose. Priimta trumpoji rinkimų programa. Patvirtinti kandidatai vienmandatėse apygardose: Kauno, Prienų, Kaišiadorių-Elektrėnų, Klaipėdos Jonavos, Kupiškio ir kitose..Partijos pirmininku perrinktas D.Kuolys. Išrinkta ir Taryba, kuri parengs pilnąją rinkimų programą , tvirtins kandidatus vienmandatėse ir daugiamandatėje apygardose.

Mindaugas Simkūnas

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Laba diena, gerbiamieji,
dovanokit, bet  nežinau kuo rimtos Respublikonų, ar “Lietuvos sąrašo” politinės partijos.

Šį šeštadienį, 05.28,  vyko, mano nuomone,  pačios  rimčiausios, seniai įkurtos, su giliomis tradicijomis,  nesisteminės, buv. LR Nepriklausomybės akto signataro, aa R. Ozolo vadovaujamos, Centro partijos XII-asis suvažiavimas. Jos pirmininku išrinktas Seimo narys, Naglis Puteikis. Centro partija telks antikorupcinę nesisteminių partijų koaliciją, kartu su pasižymėjusiais šioje srityje, žinomais politikais ir visuomenės veikėjais ir suteiks galimybę Lietuvos rinkėjams pasirinkti ne tik oligarchų valdomus politinius verslo darinius, vadinamus sisteminėmis partijomis. Sisteminiai politikai ir jų parankiniai labai gerai išmano, kaip neutralizuoti ir suskaldyti nesistemines jėgas ir toliau likti valdžioje. Mes, nesisteminiai, propaguojantys aukštas moralines vertybes,   turime tai  labai gerai suprasti ir bent jau sąmoningai, patys nevykdyti jų “amžinai korumpuotos” politikos. Privalome nesiskaldyti, eidami į rinkimus pavieniui, o tik vienytis, bet kokia kaina, tam, kad pagaliau, gal būt mūsų dauguma asmeniškai ir pralaimėtume, bet neabejotinai laimėtų Lietuva, atsikračiusi godžių, korumpuotų savanaudžių Aukščiausiuose valdžios postuose.

Pagarbiai,

Rūta Zabielienė

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Partiją ,,rimta” arba ,,nerimta” daro žmonės esantys partijoje. Tam kad Respublikonų partija taptų ,,rimta partija”, apie partijos ,,atgaivinimą” skelbiame viešai ir kviečiame politinėms partijoms nepriklausančius žmones tapti partijos nariais. Beje jau apie 200 žmonių pareiškė norą tapti partijos nariais. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad tie žmonės , kurie taps Respublikonų partijos nariais, turėtų nepalaikyti kitų partijų. Respublikonų partija nepateko į rinkimus, tad tapę partijos nariais žmonės, bet kuriuo atveju palaikys kažkokią politinę jėgą. Tad , manau, kuri partija ,,rimtesnė” ir kuri ,,rimčiausia” gali parodyti tik laikas.

Algirdas Mačiulaitis