Mums rašo

Simonas Skuzinskas. Projektas Užsienio Lietuviams

Written by Redakcija · 44 sec read
Noriu pasiteirauti Jūsų. Aš, Simonas Skužinskas kartu su kolega Tomas Kravec, vygdome aktyvų judėjimą naudodamiesi internetu kas liečia žmogaus sveiką gyvenseną ir norime pasiekti vis daugiau žmonių, lietuvių. Esu pats gyvenęs ne vienus metus užsienyje, bei kolega pats gyvenantis Londone, suprantame bendruomenės jėgą ir stiprybę, ir kaip yra svarbu sukurti ypatingą erdvę žmonėms, kur jie jaustųsi saugūs, priimami, ir puoselėjami tarpusavio santykiai bendruose tiksluose. Todėl kreipiuosi į Jus, ir norėčiau sužinoti ar būtų galimybė sulaukti Jūsų pagalbos pasidalinant mūsų projektu jūsų bendruomenės tarpe? 
Aktyvus judėjimas kurį puoselėjame patys bei tą skatiname ir kitus, sudarytas iš holistinio principo “Ką valgau, Kaip judu, Ką mąstau”.

Žmonės praėję vos tik 30 dienų šią programą pasiekia rezultatus kurių niekaip negalėdavo pasiekti metų metus, bei atsisako daugelio priklausomybių per tokį trumpą laiką: saldumynams, cigaretėms, netinkamam maistui. Susigrąžina gyvybingumą, taip reikalingą kasdienėms veikloms, ir svarbiausiai, ūpą mokytis bei dalintis tuom su kitais.

Visa tai vystome internetu, jog galėtume pasiekti daugiau lietuvių ir duotume prieigą kuri yra prieinama daugeliui žmonių.
 
Iš anksto dėkoju už skirtą dėmesingą laiką. 
 
Sincerely,
SIMONAS SKUZINSKAS
+353 89 201 1776 (Ireland)
+370 670 69781    (Lithuania)