Mums rašo

STIPRINKIME VALSTYBĘ KARTU! PARAMA

Written by Redakcija · 1 min read

Pasak Gerb. Aušros Maldeikienės: “Ekonomika prasideda ne nuo naudos, pinigų ar panašių niekų. Ji prasideda nuo tikėjimo vienas kitu, laisvės veikti ir kiekvieno širdyje slypinčio teisingumo siekio. Pradėkime gaivinti Tėvynę kalbėdami apie tai” VšĮ Veiklių mamų klubas sako pradėkime veikti,o ne tik kalbėti,nes kalbėti neužtenka!

Stipri bendruomenė – stipri valstybė. Protas yra individualizmo pamatas, širdis yra bendruomenės pamatas. Valstybė gali būti stipri tik tiek, kiek stipri yra bendruomenė, tai yra kiek stiprus yra žmonių gebėjimas jungtis širdžių, ne vien tik protų sąjungai.Juk niekam nekyla abejonių, kad jokia vyriausybė nesugebės pagerinti liaudies gyvenimo, sustiprinti valstybės ir visuomenės. Bus vis blogiau – tai labai aiški tendencija. Sustabdyti šį kritimą galima tik su sąlyga, kad mes gausime naują švietimą, kuris leis kiekvienam iš mūsų tapti teigiamu visuomenės elementu. Ne taip, kaip dabar, kai kiekvienas nori pasiekti viršūnę lipdamas per kitų galvas.Taip pat pasaulyje iš tikrųjų yra labai daug organizacijų, kurios vienijasi kitų žmonių labui, tik nematau jų veiksmų gero rezultato.Kad ir kiek jie maitintų, girdytų, rengtų žmones – vis tiek pasaulyje tiek badaujančių, tiek kenčiančių, o kančių diena iš dienos daugėja. Matome, kad tai nėra pasaulio ištaisymo metodas.

VEIKLIŲ MAMŲ KLUBAS nepriklauso jokiai verslo ar politinei struktūrai, todėl yra nešališkas ir neįtakojamas.

Šis Respublikinis mamų projektas – tai dviejų vaikų mamos gyvenimo padiktuota idėja.

Veiklių mamų klubo planuose yra numatyta rugpjūčio mėnesio viduryje (13-15d) suorganizuoti Lietuvos šeimų stovyklą, kurios tikslas suvienyti, bendrauti, dalintis idėjomis, pramogauti. Visi rėmėjai bus dideliame rėmėjų stende, bei išvardinti informaciniuose mūsų žurnaliukuose, kurie bus dalinami stovyklos metu. Bei paminėti regijoniniuose dienraščiuose bei kitose informacijos priemonėse.

Apie mus: http://veikliumamuklubas.weebly.com/

Apie mus: https://www.facebook.com/lietuvosveikliumamuklubas/

Apie mus: https://www.youtube.com/watch?v=WuUGzVXrV2w

Parama: http://veikliumamuklubas.weebly.com/naryst279parama.html

Laiminga mama – veikli mama.

Veikli mama – save realizuojanti mama.
Save realizuojanti mama – laiminga šeima.

Laiminga šeima- tikintys rytojumi vaikai!

Labai stipriai tikiu šia savo idėja bei projektu, tikiuosi tuo patikės ir išvykę Lietuviai bei prisidės prie jo įgyvendinimo. Ateities planai, įgyvendinus projektą Lietuvoje bendradarbiauti su užsienio mamomis, dalintis jų patirtimi ten. Yra galimybė ir veiklių mamų klubo filialo steigimui kitoje šalyje.

VšĮ Veiklių mamų klubas

Direktorė Gitana Gimbutienė

864666706