Mums rašo

Vincentas Sakas. VIENOS DIENOS EKSKURSIJA PABIURUS ORAMS

Written by Redakcija · 1 min read

zuvis logo ekskurs  VIENOS DIENOS EKSKURSIJA PABIURUS ORAMS, NET KRAPNOJANT  LIETUI iš Klaipėdos su Jūsų automobiliu arba autobusu, kurią praveda šišioniškis nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas Vincentas Sakas su pasakojimais apie ikikarinio Klaipėdos krašto čiabuvių (autochtonų) gyvenimus ir nuotykius, tel. 8617 24338.Klaipėda – Priekulė – Vilhelmo kanalas – Drevernos žvejo sodybos muziejus ir uostas su lipimu į apžvalgos bokštą – Svencelės tarptautinis jėgos aitvarų ir buriavimo centras – Kintai, pamario kurortas su Vydūno muziejumi ir kavos gėrimu su Kintų kepyklėlės gamybos bandele – Ventės ragas su lipimu į švyturį – Mingės kaimas, kur vietoje gatvės yra Minijos upė – ekskursija po Šilutę su aplankymu Šojaus dvaro ir muziejaus, garsiosios evangelikų kirchės – Rusnė ir Uostadvaris su lipimu į švyturį.

Vykimas į garsųjį Rusnės dvarą – Rusnės vilą. Čia bus surengta vietinės aukštuomenės autentiškų valgių ir gėrimų vakaro puota.

Vakaro puotai bus pateiktas Lietuvos bajorų aperityvas – Tauriojo elnio kraujo trauktinė su spanguole ir šokoladinta kiaulienos šoninės kresna. Užkandai Rusnės dvaro garsusis žuvies pyragas su citrinų pavilgu. Karštasis patiekalas – putpelytė valgoma pirštais tamsoje po uždengta ant galvos marška (skraiste). Saldusis patiekalas – angelų tyrė su vaniliniu pagardu. Pabaigai Lietuvos kunigaikščių Radvilų senovinis krupnikas, kuris gurkšnojamas tik karštas. Vakarienės kaina vienam žmogui – 37 Eurai.

Vaikeliams vakaro puotai traškūs bulvių laiveliai su vilos pomidorų dažiniu ir gruzdūs vištienos piršteliai su citrinų trintiniu. Saldusis patiekalas – angelų tyrė su vaniliniu pagardu. Kaina vienam vaikeliui – 6,50 Eurų.

Grįžimas per Šilutę, Saugas, Vilkyčius į Klaipėdą.

Kas nori gali užsisakyti ir poilsį su nakvynėmis išskirtiniame ir prabangiame prie Kuršių marių ir Pakalnės upės Pakalnės dvare – „Rusnės viloje“. Mob.tel. 8698 41745