pilietybe

Estijos parlamentas atmetė įstatymo projektą dėl masinės dvigubos pilietybės

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Estijos parlamentas atmetė įstatymo projektą dėl masinės dvigubos pilietybės Antradienį (rugsėjo 25 d.), Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiams siūlyta leisti neatsisakant Estijos pilietybė tuo pat metu turėti ir kitos Europos Sąjungos narės, Europos ekonominės bendrijos narės, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ar Šveicarijos pilietybę.

Šis įstatymo projektas buvo atmestas 50-ies parlamento deputatų dauguma, prieš atmetimą balsavo 35 deputatai, 12 dalyvavusių posėdyje nebalsavo, likę 4 Riigikogu deputatai posėdyje nedalyvavo.

Pažymėtina, kad apie šį Estijos parlamento sprendimą nepaskelbta nė viename Lietuvos didžiajame portale. Lieka klausti: ką reiškia toks sąmoningas nutylėjimo veiksmas? Ar tokių naujienų kitąmet Lietuvoje įvyksiančio referendumo dėl daugybinės pilietybės įteisinimo kontekste neskelbianti žiniasklaida dar gali būti traktuotina kaip paisanti profesinio nešališkumo principo? Ar „globalios Lietuvos“ ideologijos atstovų siekiams nepalankūs, bet politiniu atžvilgiu neabejotinai reikšmingi faktai turi būti skelbiami?

propatria.lt, tiesos.lt

Komentaras www.tiesos.lt:

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-26 23:41

Cituoju: “Vakar, antradienį, Estijos parlamentas, Riigikogu, atmetė liberalia laikomos Reformų partijos įstatymo projektą, kuriuo Estijos piliečiams siūlyta leisti neatsisakant Estijos pilietybės tuo pat metu turėti ir kitos Europos Sąjungos narės, Europos ekonominės bendrijos narės, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ar Šveicarijos pilietybę.”
***
Tai tokį pilietybių įstatymo projektą TIKRAI ir reikia atmesti, nes čia yra padaryta nesąmonė. Estijoje pilietybės reikalai yra tvarkomi įstatymiškai, o Lietuvoje tai įtvirtinta KONSTITUCIJOJE, o pilietybės įstatymas PRIVALO tai įgyvendinti, tačiau taip nedaro, nes Lietuvą valdo ANTIKONSTITUCININKAI.  Tai iki šios pastabos, kiek žinau, buvo visai kita situacija. Estijoje gimęs visada lieka Estijos piliečiu išskyrus, kai tarnauja kitos valstybės kariuomenėje. Štai ir viskas. Esant tokiai situacijai pacituotas projektas yra IDIOTIZMAS ir nacionalinių interesų pažeidimas. Tačiau, kaip matau pro patrija durneliai nesupranta ką daro, o tai reiškia vykdo kgb propagandą. Kada savo koseres užsičiaupsite. Visiškai nesvarbu ką daro estai, ką ddaro latviai ir kitos valstybės, Lietuvoje turi galioti LR Konstitucija. TAŠKAS. O jeigu nesuprantate, kas parašyta lietuviškai Konstitucijoje, tai skaitykite kokį 30 mano straipsnių, gal suprastite. Man labai gėda skaityti tas NESĄMONES, propagandines KGBISTINES nesąmones. Tiesog šlykštu dėl tų Radžvilo auklėtinių. Tikrinsiu kiek laiko šis komentaras išsilaikys.

: