pilietybe

Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“

Written by Biciulystė Siūlo · 36 sec read
Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“ Trečiadienį vykusiame Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos posėdyje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susirinkusiuosius patikino: gegužės 12 d. referendume dvigubos pilietybės išplėtimui pritars dauguma Lietuvos piliečių.

Nenutylėjo ir to fakto, kad ir tokios paramos neužteks referendumo kartelei įveikti, vadinasi, teisėtu būdu Lietuvos Respublikos Konstitucijos pakeisti nepavyks. Bet būtinai keis: mat iš fakto, kad už dvigubą pilietybę pasisakys dauguma,… rasis „moralinė teisė reikalauti, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma žmonių“…

PLB vadovės Dalios Henke paklaustas, „koks yra planas B“, L. Linkevičius raportavo: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra. Jei mes turėsime teigiamą nuomonę, moraliai turėsime teisę reikalauti ir iš politikų, ir iš kitų, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma Lietuvos žmonių“.

Daugiau apie L. Linkevičiaus prisimintą bolševikų „moralinę teisę“ skaitykite Milenos Andrukaitytės (BNS) straipsnyje „Linkevičius užsimena, koks būtų „planas B“ pralaimėjus referendumą“.