Šalis, kurioje gyvename

Darius Mikutavičius. JAV iždo sekretorius atšaukė dalyvavimą konferencijoje Saudo Arabijoje

Written by Biciulystė Siūlo · 33 sec read

JAV iždo sekretorius Styvenas Menušinas (Steven Mnuchin) ketvirtadienį paskelbė nedalyvausiantis kitą savaitę Saudo Arabijoje vyksiančioje investavimo konferencijoje. Donaldo Trampo (Donald Trump) administracija vis dar laukia tyrimų dėl žurnalisto Džamalo Kašogi (Jamal Khashoggi) nužudymo baigties, praneša naujienų agentūra „Reuters“.Po susitikimo su D. Trampu ir ką tik iš susitikimų su Saudo Arabijos ir Turkijos lyderiais grįžusiu valstybės sekretoriumi Mike’u Pompeo S. Mnuchinas sprendimą paskelbė tviterio žinutėje.

„Ką tik susitikau su D. Trampu ir M. Pompėjumi, nusprendėme, kad aš nedalyvausiu „Future Investment Initiative“ konferencijoje Saudo Arabijoje“, – tviteryje rašė S. Menušinas.

Rijadas, savo ruožtu, teigė, kad konferencija vyks, nepaisant daugelio aukšto rango pareigūnų ir investuotojų pranešimų apie atšaukiamą dalyvavimą.

S. Menušino dalyvavimo atšaukimas paskelbtas po to, kai daugelis dalyvių iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Nyderlandų jau yra pareiškę nedalyvausiantys konferencijoje.

Elta