Šalis, kurioje gyvename

Generalinio konsulato Čikagoje durys buvo plačiai atvertos visiems panorėjusiems užsukti

Written by admin · 54 sec read

Š.m. lapkričio 14 d., šeštadienį, Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje įvyko atvirų durų diena. Jos metu visi panorę turėjo galimybę apžiūrėti naujas atstovybės patalpas, susitikti su darbuotojais, sužinoti daugiau apie atstovybės veiklą, pabendrauti, apsikeisti mintimis, idėjomis, siūlymais.

 

Atvykusiems svečiams surengti trys pristatymai apie daugiau nei 90-ties metų nenutrūkstamos generalinio konsulato veiklos istoriją, buvusius atstovybės vadovus ir jų darbo prioritetus, apie dabartinę generalinio konsulato veiklą ir pagrindines jos sritis: konsulinių paslaugų teikimą, Lietuvos kultūros, paveldo pristatymą, ekonominio augimo skatinimą, darbą švietimo srityje, Valstybės pareigūnų vizitus ir kita. Generalinio konsulato Čikagoje darbuotojai su konsulate apsilankiusiais svečiais dalijosi idėjomis apie tai, kaip čia gyvenantys tautiečiai galėtų aktyviau įsitraukti į Lietuvos pristatymo JAV darbus, ryšių tarp Lietuvos ir JAV mezgimą bei palaikymą, klausta apsilankiusiųjų nuomonės apie galimybes generalinio konsulato veiklą padaryti dar patogesne gyventojams.
Generalinis konsulatas ir toliau išliks atviras idėjoms ir pasiūlymams. Visi, turintys minčių ar norintys kartu dirbti pristatant Lietuvą, kviečiami sekti naujienas konsulato interneto svetainėje www.urm.lt/cikaga, „Facebook“ svetainės paskyroje „Generalinis konsulatas Čikagoje“ bei „Twitter“ adresu @GudynasM. Taip pat su mumis galima susisiekti el. paštu – kons.cikaga@urm.lt .