Šalis, kurioje gyvename

Lietuvos informacinių technologijų įmonės Čikagoje ieškojo verslo plėtros galimybių

Written by Redakcija · 45 sec read

inobalt-2016  Šių metų lapkričio 22-23 d. Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ verslo delegacija dalyvavo Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje vykusiuose susitikimuose su JAV verslo atstovais. Dviejų dienų susitikimų sesijos tikslas – susipažinti su galimybėmis plėsti veiklą JAV IT sektoriuje, geriau suprasti praktinius verslo JAV niuansus, užmegzti ryšius su naujais partneriais.

 Vizito Čikagoje metu Lietuvos IT įmonių atstovai susitiko su vietos verslo ir teisės konsultantais, Ilinojaus prekybos rūmų atstovais, JAV kompanijomis. Savo sėkmingo verslo patirtimi pasidalino lietuvių įkurtos ir Čikagoje dirbančios kompanijos „Devbridge“ vadovai. Lietuvos verslininkai aktyviai domėjosi galimybėmis patekti į JAV rinką, kėlė klausimus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos, partnerių ir tarpininkų paieškos, efektyvios produktų rinkodaros bei pardavimo būdų JAV rinkoje. Susitikimų metu megzti ryšiai su JAV verslininkais, tartasi dėl galimo bendradarbiavimo ateityje. JAV atstovams buvo pristatytos Lietuvos IT sektoriaus stiprybės ir potencialas bendradarbiauti.

„Infobalt“ verslo misijoje dalyvavo penkios Lietuvos IT sektoriaus įmonės: „Adeo Web“, „Eljunga“, „InfoEra“, „Integris“, „Telesoftas“. Verslo delegacijos susitikimus organizavo LR generalinis konsulatas Čikagoje kartu su LR ambasada Vašingtone.

 

Nuotraukose:

  1. Diskusija su J. Zoloto (STR Group), R. Gulbinu (Menasha Corporation) ir D. Craven (Sandler, Travis & Rosenberg);
  2. Michael Weatherly (Frontier Technology, Inc.) pristatymas.

 

Generalinio konsulato Čikagoje informacija