Šalis, kurioje gyvename

Senatorius Ted Cruz J. Biden‘o inauguracijos metu dėvėjo veido kaukę su užrašu „Ateik ir pasiimk“

Written by Redakcija · 1 min read

  Nuotrauka: breitbart.com nuotr.

Senatorius Ted Cruz trečiadienį prezidento Joe Biden‘o inauguracijos metu dėvėjo kaukę su Gonzaleso vėliavos logotipu ir užrašu „Ateik ir pasiimk“.

 Nacionalinė šaulių asociacija (NŠA) socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė T. Cruz‘o nuotrauką ir pasidalino įrašu.

Buvęs prezidentas Donald Trump per savo kalbą 2018 m. NŠA suvažiavime pasakė ginkluotosioms pajėgoms frazę „Ateik ir pasiimk“. Jis paaiškino Gonzaleso šūkio prasmę:

„1835 m. Generolo Santa Annos armijos kariai nužygiavo į mažą Teksaso miestą Gonzalesą ir liepė teksasiečiams atiduoti savo patranką, kurią jie naudojo savo gyvybėms ir namams saugoti. Teksasiečiai tam priešinosi! Jie neketino atiduoti armijai vienintelės savigynos priemonės.“

Jis tęsė:

„Atsakydama Santa Annos armija grįžo su dideliu būriu papildomų pajėgų. Jie turėjo didelį būrį vyrų, bet šį kartą juos pasitiko dešimtys teksasiečių, kurie puolė į Gonzalesą ginti savo teisių ir laisvių. Kai Santa Annos vyrai juos iš tolo pastebėjo, drąsūs teksasiečiai iškėlė vėliavą, kad visi galėtų ją pamatyti. Ant juostos jie nutapė patranką kartu su keturiais žodžiais, kurie aidėjo per amžius. Ant vėliavos buvo parašyta: „Ateik ir pasiimk“.“

T. Cruz‘o kaukę su užrašu „Ateik ir pasiimk“ užsidėjo tada, kai J. Biden‘as pradėjo eiti savo pareigas ir pažadėjo užtikrinti visuotinį patikrinimą ir „ginkluotų užpuolimų“  bei „didelio pajėgumo“ dėtuvių naudojimo draudimą, kuriuo ateityje bus uždrausta gaminti ir prekiauti.

J. Biden‘as taip pat pasiūlė ginklų kontrolę, pagal kurią esami, privačiai priklausantys AR-15, AK-47 ir panašūs ginklai patektų į Nacionalinio šaunamųjų ginklų įstatymo taikymo sritį, o tai gali nulemti 200 USD dolerių mokestį už kiekvieno tokio šautuvo ir kiekvienos tokios dėtuvės laikymą.

minfo.lt