Šalis, kurioje gyvename

Stefa Tamoševičienė. Nuotaikingas savaitgalis po skrybėlėmis…

Written by Redakcija · 49 sec read

sokiai  violet skrybele

Tokią tvankiai alinančią nuo karščio, kaip liepos 10-ji, savaitgalio dieną, rodos, visi skubėtų į paplūdimius pliuškentis arba slėptis po vėsiomis pastogėmis. Bet tai – tik ne tiems linksmiems žmonėms, kurie dažnai renkasi su savo šeimomis ar draugais pabūti kartu, atsipalaiduoti, atsigaivinti vėsiais gėrimais, paskanauti šaunių šeimininkių keptu garuojančiu, liaudiškai vadinamu kugeliu, pašokti…

skeciai

Juolab, kad viskas vyksta atviroje gamtoje, Pasaulio lietuvių centro kiemelyje. Kaip tik po šventų mišių Palaimintojo Jurgio Matulaičio Katalikų misijos koplyčioje,  neskubėjo visi į savo automobilius, o sugužėjo taip nuotaikingai pažymėti vidurvasarį. O tos dienos akcentas – skrybėlės, skrybėlaitės, pridengdamos nuo saulės gerokai įrudusius veidus. Šventę rengė JAV lietuvių bendruomenės Lemonto apyl.valdyba ir Pasaulio lietuvių centro aktyvistai.

Grabliauskailoterija

Gerokai anksčiau skelbimų lentoje kabėjo spalvingas kvietimas su skrybėliuota dama: ,,Šokiai, muzika, loterija, žaidimai, skanus maistas… Vyks gražiausios skrybėlės konkursas…” Visi čia atvyksiantys, kviečiami pasipuošti skrybėlėmis. Greitai buvo atsišaukta. Skrybėliuotos buvo ne tik moterys, bet ir keletas vyrų, turinčių sveiką humoro jausmą. Nereikėjo raginti pašokti, palinguoti. Kur jau ne – kai skambėjo Jūratės ir .Rimo Grabliauskų atliekamos populiarios melodijos nuo pat Dolskio laikų iki svajingų šių dienų valsų, tango, roko melodijų.

diedas  skrybel zydra

Nuotraukos autorės