Šalis, kurioje gyvename

Tapybos darbus eksponavusi konsulate dailininkė vieną kūrinį padovanojo atstovybės kolekcijai

Written by Redakcija · 34 sec read

 a-kerr-paveiksl  Generaliniame konsulate Čikagoje du mėnesius buvo eksponuojama dailininkės Aušrinės Marcinkevičiūtės Kerr tapybos darbų paroda „Iš tamsos į šviesą“.

Baigiantis parodai menininkė pratęsė prasmingą dailininkės Giedrės Žumbakienės pradėtą tradiciją ir padovanojo vieną savo tapytų ir konsulate eksponuotų paveikslų, pavadintą „Ilga kelionė prie jūros“, diplomatinei atstovybei. Neabejojame, kad ši pradėjusi kauptis meno kūrinių kolekcija, kuri puošia Generalinio konsulato patalpas ir reprezentuoja Globalios Lietuvos kūrėjus ir lietuvišką meną, kada nors parkeliaus ir į Lietuvą ir ateities kartoms papasakos apie talentingų lietuvių kūrybą užsienyje.

Šiaulių Universiteto Dailės fakultete magistro laipsnį įgijusi menininkė A. Kerr šiuo metu gyvena ir kuria Čikagos priemiestyje Evanston, kur turi savo meno studiją „Ausrine’s Arts Room of Evanston“.

Nuotraukoje dailininkė Aušrinė Kerr (dešinėje) dovanoja savo kūrinį konsulatui, kurį priima konsulato darbuotoja kultūros klausimais Agnė Vertelkaitė (fot. E. Laužonytė)

Generalinio konsulato Čikagoje informacija