Sportas

Lietuvai – 4-oji vieta!

Written by admin · 42 sec read

Lietuvos rinktinė  rugsėjo 13 d., šeštadienį, susigrūmė dėl trečios vietos su Prancūzijos rinktine, kuri pralaimėjo Serbijai 85:90 (15:21, 17:25, 14:15, 39:29). Ispanus eliminavusius prancūzus penktadienį pusfinalyje nugalėjo Serbijos komanda.  Prancūzai  su lietuviais žaidė dėl bronzos. Įtemptos varžybos baigėsi prancūzų pergale – 95:93.

4-ta vieta pasaulyje- puiku, nors ir apmaudu. Bet, Prancūzijoje gyvena daugiau nei 66 mln., o Lietuvoje jau seniai nebėra nė  3 mln. gyventojų. Ispanija nepateko į finalą, o gyventojų priskaičiuoja daugiau nei 46 mln. Taigi, didžiuokimės ir džiaukimės, kad kovojome pasaulio krepšinio elito finale. Mes ir patys esame krepšinio elitas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas tikėjosi, kad po praėjusio Europos čempionato finalo dar kartą sveikinti prancūzų nereikės, tačiau ir šių metų pasaulio pirmenybėse Prancūzijos rinktinė buvo pranašesnė. Prancūzai kovoja iki galo. Prancūzijos rinktinėje neįtikėtinai puikiai žaidžia Nicolas Batumas.

Amerikiečiai pateko į didįjį finalą ir rugsėjo 14 d. stos į kovą dėl pasaulio čempionų vardo. Įsibėgėję serbai sekmadienį finale sieks palaužti monstriškai rungtyniaujančią JAV rinktinę.