Sportas

Pasaulio lietuvių bėgimas

Written by admin · 58 sec read

Estijos Lietuviu Jaunimo Sajunga   

Laba diena, kolegos!

Sveikinasi ir linkėjimus siunčia Estijos ir Suomijos lietuvių jaunimo sąjungos. Atleiskite, jeigu kai kurie jūsų šią informaciją gaunate pakartotinai – bandome ją skleisti naudodamiesi keletu kontaktų sąrašų, norėdami pasiekti įvairesnę ir platesnę užsienio lietuvių auditoriją.

 

Kreipiamės į jus ir jūsų organizacijas su kvietimu tapti naujo, smagaus, aktyvaus, azartiško ir mus suvienyti bent akimirkai galinčio renginio dalimi.

Prisijunkite prie “Pasaulio lietuvių bėgimo” ir pakvieskite lietuvius vieningai pajudėti savo gyvenamose šalyse jau šių metų birželio 7-ąją dieną. Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/251483015055375  
Pasidalinti žinia su kolegomis bei savo organizacijos ar bendruomenės nariais galite ir dalindamiesi šiame albume bei laiško prisegtukuose esančiais info-plakatais (https://www.facebook.com/EstijosLJS/photos/a.654462901290433.1073741827.394992530570806/654465251290198/?type=1&theater)

Primename, kad visus bėgimo dalyvius registruojame bendrame sąraše, o bėgikų sukeltoms dulkėms nusėdus dalinsimės iš dalyvavusių šalių sumontuotu filmuku ir ir visų dalyvavusių bėgikų sąrašu (juk smalsu ar Jonas iš UK atbėgo greičiau už Joną iš Suomijos :)) ). 5 bendroje suvestinėje per trumpiausią laiką atbėgę dalyviai bus apdovanoti Užsienio reikalų ministerijos ir renginio rėmėjų įsteigtais prizais, o visi kiti – geromis emocijomis ir vietinių organizatorių įsteigtais suvenyrais (diplomai, lipdukai, dovanos – pagal kiekvienos organizacijos išgales ir fantaziją).

Primename, kad norint dalyvauti Pasaulio lietuvių bėgime – užtenka būti “profesionaliu lietuviu” ; tam tikrai nereikia būti profesionalu sportininku. :))
Su geriausiais linkėjimais,
Renginio koordinatorių vardu,
Justina Kunickaitė
Estijos Lietuvių Jaunimo Sąjunga