Tėvynė mūsų

Aviacijai abejingų nėra jau 100 metų!

Written by admin · 1 min read

  Pasaulio lietuvių bendruomenėms                          Sveiki, pasaulio lietuviai,
2013-ieji metai Lietuvos Respublikos Seimo yra paskelbti Stepono Dariaus ir Stasio Girėno metais, minint skrydžio per Atlantą 80 metų jubiliejų. Kviečiame visus pasaulio lietuvius sparnuotam pokalbiui. 

Norime susipažinti su lietuviais, dirbančiais ar dirbusiais aviacijos ir kosmoso srityje įvairiose šalyse. Tikimės iš pasaulio lietuvių bendruomenių sulaukti aviacinių ir kosmoso temų pasiūlymų ar straipsnių, reportažų, vaizdo medžiagos. Prašome pasidalinti turima informacija, kontaktais. Domina asmenybės, renginiai, aerodromai, prisiminimai, nuotraukos, įvairūs leidiniai. Mums svarbūs visi lietuviai, neabejingi aviacijai.
Kviečiame taip pat visus pasaulio lietuvius domėtis aviacija Lietuvoje.
Lietuviški aviacijos ypatumai mus išskiria kaip skraidančią tautą, besidominčią aviacijos ir kosmoso technologijomis. Mūsų redakcija žurnalą „Aviacijos pasaulis“ leidžia jau dvyliktus metus (nuo 2002 metų).  Kiekviename numeryje rašome apie aviacijos techniką, asmenybes, istoriją, pateikiame aktualijas, naujienas. Kviečiame prisijungti prie žurnalo idėjos suvienyti lietuvių sparnuotas pastangas.
Tęsdami S. Dariaus ir S. Girėno dvasios darbus, nuoširdžiai kviečiame prenumeruoti žurnalą „Aviacijos pasaulis“ ir sužinoti daugiau apie šių dienų aviacinį lietuvių gyvenimą bei neužmiršti istorijos.
Žurnalą galite prenumeruoti asmeniškai, įmonės ar bendruomenės vardu, dovanoti draugui, vaikui ar mokyklos bibliotekai. Jau aštuntus metus vyksta akcija „Aviacija vaikams“: įmonės ar pavieniai žmonės užprenumeruoja žurnalą mokykloms. Jaunimas turi galimybę pažinti visas aviacijos puses bei specialybes.
Prenumeruoti galima nuo bet kurio numerio. Prenumeratos kaina metams 140 Lt, pusei metų 70 Lt (plius pašto išlaidos – ES valstybėse tai sudaro 70 Lt, kitose valstybėse 95 Lt metams). Pageidaujantiems išrašome sąskaitas faktūras.
Prenumeruoti žurnalą galite jau dabar. Mokėjimo rekvizitai: viešoji įstaiga „AP idėjos“, atsiskaitomoji sąskaita LT39 7044 0600 0749 0609, AB SEB bankas. Sumokėjus praneškite savo adresą redakcijai el. paštu vadybininkei Ievai Pozingytei: ieva@aviacijospasaulis.lt
Žurnalo „Aviacijos pasaulis“ redakcija kasmet organizuoja aviacinės fotografijos konkursus, o geriausias nuotraukas eksponuojame keliaujančiose parodose. Aviacinės fotografijos parodos yra nukeliavę į Latviją, Vokietiją, Lenkiją. Mes galime organizuoti fotografijų parodą ir kitose šalyse.
Žurnalas „Aviacijos pasaulis“ gamina aviacinius suvenyrus, leidžia ir platina aviacinio turinio lietuviškas knygas.
Pasidalinkite šia informacija su kitais bendruomenės nariais. Aviacijos istoriją saugokime kartu.
Lauksime jūsų idėjų, laiškų, atsiliepimų.

Rašykite el. paštu vyr. redaktorei Vilmai Jankienei vilma@aviacijospasaulis.lt, skambinkite telefonu +370 5 2122002, mob. tel. +370 616 19201.

Pagarbiai,

Vilma Jankienė
Žurnalo „Aviacijos pasaulis“ vyr. redaktorė     

Žurnalas „Aviacijos pasaulis“
A.Goštauto g. 8-108, LT-01108 Vilnius.
Tel. +370 5 212 2002, mob. +370 673 95 990, el. p.  zivile@aviacijospasaulis.lt
www.aviacijospasaulis.lt