Tėvynė mūsų

Gėjams nenorima leisti organizuoti konferencijos Rusų dramos teatre

Written by Redakcija · 49 sec read

Vilnius rusu dr teatr   Lietuvos rusai: „Rusų dramos teatras – ne vieta homoseksualumo propagandai”Lietuvos rusų sąjungos informacijos biuras pranešė, kad Lietuvos rusų bendruomenė pasipiktinusi dėl planų birželio mėnesį organizuoti netradicinių seksualinių mažumų konferenciją Lietuvos rusų dramos teatre.

„Rusų įsitikinimu, teatras, kuris yra rusų kultūros ir tradicijų židinys, negali tapti gėjų konferencijos organizacijos vieta, nes jų propaguojamos idėjos kardinaliai prieštarauja daugumos Lietuvos rusų pasaulėžiūrai, moralės principams ir vertybėms“, – rašoma pranešime.

Pasak rusų sąjungos „Lietuvos rusai pasipiktinę – kasdien sulaukiu žmonių skambučių dėl šios konferencijos, todėl nutarėme imtis veiksmų“.

Noriu, kad mūsų siekiai būtų suprasti teisingai: mes ne prieš – šie žmonės yra laisvi reikšti savo nuomonę ir gyventi taip, kaip jiems patinka, tačiau mes kategoriškai nepritariame tam, kad savo idėjas jie propaguotų Rusų dramos teatre. Lietuvoje liko ne tiek daug mums, rusams, brangių vietų, o viena tokių – Rusų dramos teatras, todėl mums yra absoliučiai nepriimtinas gėjų konferencijos organizavimas teatre”, – sako Lietuvos rusų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Sergejus Dmitrijevas.

Skelbiama, kad Lietuvos rusų sąjunga kartu su Lietuvos rusų visuomeninėmis organizacijomis pradeda parašų rinkimo akciją prieš planus organizuoti gėjų konferenciją Rusų dramos teatre. Teatro vadovybės ir Lietuvos Kultūros ministerijos bus prašoma perkelti konferenciją į kitą, neutralią, vietą.

ekspertai.eu