Tėvynė mūsų

Raimundas Kaminskas. Tuskulėnų dvare pristatyta knyga „POST TÉNEBRAS LUX (PO TAMSOS ŠVIESA)“ apie tremtinio Vyto Miliausko šeimos istoriją

Written by Redakcija · 29 sec read

tuskulen autorius  Nuotr. Vytas Miliauskas

2021 m. spalio 14 d. Vilniuje, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse vyko Vyto Miliausko knygos „POST TÉNEBRAS LUX (PO TAMSOS ŠVIESA)“ sutiktuvės.  Tuskulenai sale  tuskulenai kaminsk, autorius  Knygos sutiktuvėse  savo mintimis dalijosi   prof. dr. Algis Vyšniūnas, prof. dr. Arvydas Lietuvninkas,  Vilniaus m. savivaldybės tarybos narė  Angelė Jakavonytė,   tremtinė Rasutė Peslekienė  ir kiti  knygos autoriaus likimo broliai ir sesės. Renginio  meninę programą pristatė Vilniaus tremtinių choras „Laisvė“.   Renginį vedė   Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos pirmininkas  Pranas Uloza.

 Vyto Miliausko prisiminimų knyga „POST TÉNEBRAS LUX (PO TAMSOS ŠVIESA)“, pasakojanti apie autoriaus šeimos likimą  skaudžių istorinių įvykių aplinkybėmis, išleista ne dideliu tiražu (170 vnt.). Didesnę knygų dalį autorius padovanojo vienam iš savo rėmėjų – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijai.

Kelios nuotraukos iš knygos pristatymo.