Tėvynė mūsų

TS-LKD krikščioniškas veidmainiavimas

Written by admin · 3 min read

Birželio 19 d. Seimui balsuojant dėl Konstitucijos 38 straipsnio pataisos, siejančios šeimą su santuoka, motinyste ir tėvyste, pritrūko vos vieno balso, kad toks siūlymas būtų priimtas. Nepaisant to, kad  posėdyje viso nedalyvavo ar dalyvavo ir sąmoningai nebalsavo net 7 Seimo nariai, A. Kubilius su žiniasklaida sureikšmino tik mano vieno nedalyvavimą.

Pavėlavau į posėdį vos 3 min., o premjeras prasidėjus posėdžiui pareiškė, kad bent pusvalandžiui prašys posėdžio pertraukos, kad aš spėčiau sudalyvauti. Deja, net ir 3 minučių nepaprašė nes, tikriausiai, nelabai norėjo. A. Kubiliui politiškai žymiai patogiau, kad Konstitucijos pataisa nepriimta pritrūkus vieno balso, jo įsitikinimu, būtent mano, o ne kitų posėdyje taip pat nedalyvavusių Seimo narių. Dabar konservatoriai gali rėkti, kad P.Gražulis sužlugdė tokios svarbios, „šeimą ginančios“ pataisos priėmimą.

Man kyla klausimas – ar ši pataisa yra tokia svarbi, ar jį ką nors iš esmės keičia. Greičiausiai, kad ne – tiek birželio 21 d. straipsnyje „Konservatoriai patys nežino, ką veiktų su pakeistu šeimos apibrėžimu“, publikuotu internetiniame portale www.lrytas.lt, tiek viešose diskusijose, jie taip ir nesugebėjo pagrįsti siūlytų pataisų reikšmingumo. Kubilius ir jo bendrai nė karto nesugebėjo išaiškinti, kuo naujas konstitucinis reguliavimas skirsis nuo dabartinio.

Šiandien didžiausios ilgalaikės problemos Lietuvoje – Lietuvos susiskaldymas, Tautos ir valstybės mirimas ir nykimas. Mano giliu įsitikinimu, jei norime išlikti, negalime skatinti ir remti socialinių reiškinių, naikinančių visuomenę. Jei norime kada nors vėl būti, jaustis vieninga bendruomene, negalime leisti naikinti daugumos išpažįstamų vertybių.

Apgailėtina, bet homoseksualių santykių propagavimas, savo iškreipto seksualinio gyvenimo būdo demonstravimas, tapo legalus ir remtinas po eilės save „krikščionimis“ vadinančių konservatorių pakeistų įstatymų.

Kita didelė problema – homoseksualių asmenų siekiams ir bandymams išsireikalauti galimybę įsivaikinti vaikus Lietuvoje, yra pataikaujama.

Be to, Konstitucijos pataisa, kurią siūlė priimti konservatoriai, neišsprendžia homoseksualių asmenų partnerystės problemos, kurią įteisinantys įstatymai jau stumiasi kelią Seimą ir, abejoju, ar nebus  palaikomi pačių konservatorių. 

Aš manau, kad jeigu Seimas ir būtų priėmęs Konstitucijos 38 straipsnio pataisą, pagal kurią šeimą siūloma kildinti iš santuokos, motinystės ir tėvystės, nė viena aukščiau įvardinta problema nebūtų išspręsta. Tikriausiai konservatorių pagrindinis tikslas yra tik propaganda, apsimestinis šeimos vertybių gynimas. Deja,  realybė yra kitokia – konservatorių siūlytos pataisos yra niekinės ir neišsprendžia  nieko. Jau vien tai, kad viešai save homoseksualu įvardijantis Rokas Žilinskas už jas balsavo – puikus simptomas.

Juk tik dėl to, kad K. Uoka su manimi šoko per tvorą, bandydamas užkirsti kelią gėjų paradui Vilniuje, jis buvo išmestas iš konservatorių partijos, o į jo vietą priimtas homoseksualas Rokas Žilinskas. Juk pati konservatorių vyriausybė per įvairias programas milijoninėmis sumomis finansuoja gėjų lygą ir kitas organizacijas, kurios ją remia. Tai ar taip ginamos tradicinės šeimos vertybės, kurias uoliai saugantys dedasi konservatoriai?

Esu pateikęs eilę esminių įstatymo pataisų, saugančių darnią šeimą. Pastarąjį kartą siūliau Administracinių teisės pažeidimų kodeksą papildyti nuostata, kad  baudžiama už viešą konstitucinių dorovinių vertybių bei Konstitucijoje įtvirtintų šeimos pagrindų niekinimą, visuomenės dorovei prieštaraujančių renginių organizavimą. Deja, konservatorių krikščionių demokratų deramo palaikymo šie mano siūlymai nesulaukė.

Tenka tik apgailestauti, kas pastaraisiais metais konservatorių iniciatyva priimti įstatymai draudžia kritikuoti homoseksualius santykius, o vien tik už neigiamą nuomonę apie tokius asmenis, išreikštą internetinio portalo komentaruose, nuteisti ar vis dar teisiami daugiau kaip 350 žmonių. Vadinasi, žmonės, kurie gina krikščioniškas vertybes ir nesutinka su homoseksualių santykių propagavimu, laiko jį blogiu, valdant konservatoriams-krikščionims demokratams yra teisiami. 

Dar daugiau – išsivysčiusiose valstybėse plačiausiai taikomas pedofilų cheminis kastravimas Kubiliui nepriimtina, nes „galbūt yra per griežta priemonė“.

Skirtingai nuo Kubiliaus ir TSLKD vertybes aš ginu ir ginsiu. Gyniau ir sovietmečiu, kovosiu už jas ir ateityje.

O dėl Konstitucijos pataisos, tai aš įregistravau esmines jos pataisas. Pirmiausia, siūliau Konstitucijoje įtvirtinti draudimą propaguoti homoseksualius santykius, nes homoseksualais dažniausiai ne gimstama, o tampama šį reiškinį vaikams ir jaunimui pateikiant kaip normalų, kaip madą, kaip vertybę, ginamą konservatorių priimtais įstatymais.

Antra, Konstitucijos 38 straipsnį siūliau papildyti nuostata, kuri draustų homoseksualams įsivaikinti vaikus Lietuvoje. Nepaisant to, kad homoseksualiems asmenims įsivaikinimas kai kuriose Europos Sąjungos šalyse, JAV yra leidžiamas ir tai siekiama įgyvendinti Lietuvoje, aš manau, kad Konstitucijoje būtina griežtai ir nedviprasmiškai užkirsti kelią tokiems nusikaltimams prieš vaikus.

Trečia, Konstitucijoje siūliau numatyti draudimą vienos lyties asmenims įregistruoti partnerystę, nors ji vakarų šalyse plačiai kur leidžiama ir sparčiai skinasi kelią Lietuvoje – partnerystės institutas jau įtvirtintas Civiliniame kodekse, belieka tik Seime priimti jau parengtą ir įregistruotą partnerystės įstatymą.

Deja, konservatoriai, kurie dedasi taip uoliai ginantys krikščioniškąsias vertybes, vieningai balsavo prieš šias Konstitucijos pataisas. Tai tik įrodo, kad šeimos vertybių jie negina, tik virpina orą garsiais savo pareiškimais, nuo kurių tradicinės šeimos labiau apsaugotomis netaps…