Tėvynė mūsų

VASARIO 16-OJI

Written by admin · 1 min read

  ,,Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga ir kitos organizacijos, kviečia vieną svarbiausių mūsų valstybei datų – Vasario 16-ąją švęsti kartu.

Vasario 16 d. 14.30 val. Kaune, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) ir kitos organizacijos surengs Vasario 16-ajai paminėti skirtas patriotines eitynės nuo Ramybės parko iki Kauno Rotušės. Šiemet pagrindinis eitynių šūkis: „Savo žemės neparduosim, Briuseliui nepasiduosim!”

 

  Vasario 16-osios eitynės Kaune rengiamos jau šeštus metus. Jos skirtos paminėti Lietuvos valstybės 96-ių metų gimtadienį, 1949 vasario 16-osios deklaraciją, atkreipti visuomenės dėmesį į šių laikų iššūkius mūsų Tautai ir Tėvynei.

„Kasmet švęsdami šią šventę mes stengiamės atkreipti dėmesį į kurią nors mūsų Tautą ir Tėvynę kamuojančią problemą. Šiais metais eitynių pagrindinis šūkis: „Savo žemės neparduosim, Briuseliui nepasiduosim!” Eitynėmis parodysime tai, kas mus jungia ir kuo didžiuojamės. Tegul Kauno gatvės nusidažo trimis gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia ir raudona“, – sako vienas iš Vasario 16-osios eitynių rengėjų LTJS ir Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka ir priduria, – Teko girdėti, kad keli žmonės, nemylintys mūsų šalies laisvės ir nepriklausomybės, kuriems nepatinka mūsų Tautos simboliai ir šventės, žada organizuoti protestus mūsų tradicinio renginio metu. Siekdami išvengti galimų provokacijų, eitynių dalyvius prašome laikytis viešosios tvarkos ir klausyti eitynių organizatorių nurodymų“.

Eitynių rengėjai žada, kad šių metų eitynėse bus daugybę Lietuvos vėliavų ir tautinės simbolikos, o esant palankioms oro sąlygoms į dangų turėtų kilti milžiniškas aitvaras, poškėti pirotechnika ir daug kitokių įdomių dalykų.

Organizatoriai sako išsiuntę kvietimus į šventę įvairiems draugiškiems ir net priešiškiems svečiams. Jei pasiseks, į eitynių dalyvius iš padilbų žvelgs svečias iš Jeruzalės – amžinasis kovotojas su tautiniais ir patriotiniais judėjimais Efraimas Zurofas. Su vaikais nemokamai fotografuosis į Karabasa Barabasą panašus, juodosios skrybėlės riteris, egzotiškasis profesorius Dovydas Kacas, apie kurį sklando legenda, kad jis moka visas pasaulio kalbas išskyrus lietuvių.

Rengiant šias šventines eitynes LTJS šiemet aktyviai talkina visuomenininkai iš Tautininkų Sąjungos, Lietuvos šeimų sąjūdžio, Lietuvos tėvų forumo, Žemės gynėjų sąjūdžio ir Jungtinio demokratinio judėjimo.”alkas.lt

 

Vasario 16-osios eitynės 2012 m.

Lietuvi!

Ar Lietuva tavo namai? Ar tu laikai save doru ir garbingu tautiečiu?

Tuomet žinok, kad Lietuvai tu reikalingas dabar, šiandien, petys petin ir ranka rankon, darnioj gretoj, vienu balsu ir „vardan tos“… ne tik šventės švęsti, bet ir pareikšti, kad mes dar nepamiršom vasario 16 tikslų ir siekių!

Pakvieski draugą ir kaimyną, nes tik kartu vadinamės Tauta!

Kviečia: Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, Lietuvos šeimų sąjūdis, Lietuvos tėvų forumas, Žemės gynėjų sąjūdis, Jungtinis demokratinis judėjimas, Tautininkų sąjunga, Drąsos kelias ir kiti.

Aktualijos

Vasario 16-oji

Written by admin · 1 sec read

Sveikina LR Seimo pirmininkė Irena Degutienė

 

(more…)