Aktualijos

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Written by Biciulystė Siūlo · 40 sec read

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Man taip nusibodo tos spekuliacijos, o tiksliau pasakius, šmeižtas apie Juozą Lukšą-Daumantą ir tos tezės, kad „nėra patvirtintų duomenų jog dalyvavo Garažo pogrome“, kad esu priverstas viešai kreiptis pagalbos.

Pagalbos dėl knygos „XX a. slaptieji archyvai“ (aut. A.Anušauskas ir G.Sviderskytė), 61–101 psl. skyriaus „Lietūkio garažas“ vertimo pirmiausia į anglų kalbą (jei kas gali – ir į vokiečių, rusų ir hebrajų kalbas, tai irgi kviesčiau prisidėti).

Čia pridedu tik tyrimo išvadą. Manyčiau, kad tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją. Jei kas prisidės, tai rašykite pm – tyrimo tekstą (jo apimtis apie 26 spausdintų puslapių) atsiųsiu asmeniškai.

UPD. Kadangi vėl sugrįžau prie šio teksto, tai galiu konstatuoti, kad Juozo Lukšos pavardė nei tiriant KGB (XX a. 5–7 dešimtmečiuose), nei nepriklausomos Lietuvos prokuratūrai (1990–2005 m.), net fragmentiškai nebuvo minima šiame kontekste. Ji jokiu pavidalu neatsispindėjo nei liudininkų parodymuose, nei archyviniuose dokumentuose. Jos įtraukimas į šios bylos kontekstą yra sąmoningas klaidinimas (dezinformacija) ir tikrųjų pogromo kaltininkų kaltės neigimas.