Aktualijos

Blogas Zeppelinus. Obuolys nuo obels netoli nurieda

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
Blogas Zeppelinus. Obuolys nuo obels netoli nurieda Obuolys nuo obels netoli nurieda. Garsusis dainorėlis energingai tęsia tėvuko kagėbisto kovas su Lietuvos patriotais – grasina nuplėšti G.Vėtros lentą ir dar duoti į snukį jos gynėjams.

Tikrai nesu šalininkas idėjos, kad vaikai turi atsakyti už tėvų kaltes ar prisiimti jų šlovę. Tėvai tėvais, vaikai vaikais – kiekvienas atsako už savo poelgius ir gauną garbę už savo žygius.

Na, bet vaikus augina ir auklėja, kaip žinia, tėvai. Bent jau iki Šakalienės reformų taip buvo. Ir dažnai išauklėja tuos vaikus pagal save, įdiegdami savo vertybes ir pasaulėžiūrą.

Plačiai žinomas [deja, ne man – nepamenu nė vienos jo dainos] jaunosios kartos dainorėlis Vaidotas Baumila – puikus lietuviškos patarlės apie obuolį ir obelį pavyzdys.

Jo tėvukas, liūdnai pagarsėjęs priekabumu ir patyčiomis iš disidentų KGB tardytojas, majoras V.Baumila, daug metų ištikimai tarnavo okupantams gindamas sovietinės ideologijos tiesas bei visomis išgalėmis kovodamas su Lietuvos patriotais.

Ponaitis Vaidotas Baumila, panašu, tęsia tas kovas su Lietuvos patriotais jau šiais laikais – internetuose gindamas Kremliaus Agitpropo tiesas ir Holokausto industrijos naratyvus bei tiesiogiai grasindamas ideologiniams oponentams fiziniu smurtu bei nelegaliais veiksmais!

Nesunku tuo įsitikinti, pasižiūrėjus į jo komentarų skanus.

Lietuvos patriotai tam dainorėliui – „debilai“. J.Noreikos atminimo lenta, anot jo, „bus nukabinta – teisėtai ar neteisėtai, bet bus“.

Pagyvenusiam pašnekovui priminus jam, kad KGB-isto sūnui disidentų-patriotų, dalyvavusių J.Noreikos lentos atstatyme, atžvilgiu derėtu reikštis korektiškiau, nedelsiant pasiūlo jam „į snukį“. Ir vėliau tą grasinimą pakartoja dar poroje komentarų.

Gerbiamieji, gal aš kažko nebesuprantu šiame gyvenime? Čia gal normali elgsena mūsų žvaigždėms?

Tyčiotis iš Lietuvos istorijos didvyrio, žuvusio nuo jo tėvo kolegų rankų ir po mirties Prezidento apdovanoto aukščiausiu kariniu ordinu, atminimo?

Niekinti Lietuvos patriotus, kuriuos KGB rūsiuose tardė ir kankino jo tėvelis, klijuoti jiems psichiatrines diagnozes?

Grasinti fiziniu smurtu pašnekovams, dalintis ketinimais imtis nelegalių veiksmų pagal skandalingojo „advokato“ Stanislovo Tomo kūjinį modus operandi?

O gal tas pasportavęs ir pilvo presą išryškinęs jaunikaitis rimtai įsijautė į kažkokio nenubaudžiamo ir nenugalimo Rembo vaidmenį?

Bijau, kad šiame gyvenime jo gali laukti nusivylimas – kai teks suprasti, jog skeryčiojimasis internetuose ir pilvo kubelių demonstravimas alternatyvios orientacijos fotografams bei alpstančioms hipteriukėms dar nėra ypatingo krūtumo, suteikiančio imunitetą nuo teisėsaugos bei pilietinės visuomenės poveikio, požymis.

Kol kas aišku tik viena – kagėbistas V.Baumila užsiaugino ir išauklėjo savęs vertą palikuonį, kuris ne tik kažką ten dainuoja, bet ir aktyviai šneka bei mosuoja rankutėmis internetuose.

O būtų pratylėjęs – niekas gal ir nebūtų supratęs, kas per fruktas ant tos KGB obels užaugo. Dabar jau nebepaslėpsi.

Vos tik išsižios ant scenos – pasigirs kagėbistinio ožio mekenimas!

#KGBaumila
#HolokaustoIndustrijosKlapčiukai

——————————————————
Žemiau, komentaruose, įdėsiu šio posto konteksto skanus.

Jų šaltiniai:

Vaidoto Baumilos FB sienos 2019 rugpjūčio 16 d. postas:
https://www.facebook.com/vaidotasbaumila

Vaido Giršvildo FB sienos 2019 rugsėjo 5 d. posto komentarų tredas, pradėtas Vaidoto Baumilos:

https://www.facebook.com/vaidas.girsvildas/posts/1698066210327614?hc_location=ufi