Aktualijos

„Cancel“ kultūra, kalba, kariuomenė ir demografija

Written by Redakcija · 54 sec read

Dėka jūsų palaikymo Nacionalinis susivienijimas pasiekė tai, kas ir daugeliui palaikančių atrodė neįmanoma – grąžino tikėjimą ir viltį, peržengdamas Vilniaus tarybos slenkstį. Į ją pateko gerai žinomi NS atstovai – vicepirmininkasVytautas Sinica, energetikos komiteto pirmininkas Almantas Stankūnas bei audito komiteto pirmininkas Aleksandras Nemunaitis. Naujieji tarybos nariai prisieks jau balandžio 26 dieną. V. Sinicos tekstą apie nacionalistinės jėgos Vilniaus taryboje reikšmę galite paskaityti čia.
Ir toliau susidursime su priešiškumu ir dezinformacija. Tikėtina, ji tik didės. Štai žiniasklaidoje skleistas klaidinantis aiškinimas, kad Nacionalinis susivienijimas laimėjo vos 1,1 proc. balsų Lietuvoje. Nutylima, kad tai padaryta dalyvaujant vos keturiose iš šešiasdešimties apygardų! Sąmoningai apsisprendėme sutelkti jėgas į Vilnių, kur laimėti sunkiausia, bet ir pati pergalė turi nacionalinę reikšmę. Esame be galo dėkingi už palaikymą visiems bendraminčiams visoje Lietuvoje!

Porinkiminiu laikotarpiu Nacionalinio susivienijimo nariai toliau komentuoja politines aktualijas ir pasisako įvairiomis svarbiomis temomis. Problemas šilumos tiekimo sektoriuje analizavo Almantas Stankūnas. Seime vykusioje, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto organizuotoje konferencijoje „Tapatybė ir etninė kultūra Rusijos ir Ukrainos karo kontekste“ pasisakė Asta Višinskaitė-Katutė. Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio inicijuotą sveikatos sistemos reformą analizavo Romualdas Žekas.

GPM parama
Jeigu mūsų veiklą laikote prasminga, deklaruodami pajamas skirkite savo GPM procentus Nacionaliniam susivienijimui ir Pro Patria sambūriui. Tokia parama mums be galo svarbi. Reikia paminėti, kad šios paramos skirtingos – viena kitai neprieštarauja ir viena iš kitos neatima. Instrukcija kaip paskirti paramą čia

propatria.lt