Aktualijos

Daugiau šeimų ir vaikų, o ne migrantų: Vengrija ir Slovėnija siūlo naują demografinį planą Europos Sąjungai

Written by Biciulystė Siūlo · 39 sec read
Daugiau šeimų ir vaikų, o ne migrantų: Vengrija ir Slovėnija siūlo naują demografinį planą Europos Sąjungailaikmetis.lt

Vengrijos valdantieji „Fidesz“ kartu su Slovėnijos Demokratų partija Tarptautiniame demokratų centre vykusiame suvažiavime Briuselyje pristatė gaires ES demografijai. Nuo 1947 m. veikiančiame centre vyko kelių dienų konferencija, kurioje svečiavosi ir vengrų premjeras.Konferencijoje priimti dokumentai bus teikiami ES institucijoms.

Dviejų partijų parengtas pasiūlymas yra paremtas Budapešto demografinės konferencijos deklaracija. Deklaracijoje pabrėžiama, kad tarp gimstamumo skatinimo priemonių labai svarbu yra neleisti LGBT propagandos mokyklose, puoselėti prigimtinę vyro ir moters santuoką. Taip pat pabrėžiama, kad šeimos politika turi išlikti nacionaline šalies kompetencija, o bet kokios užsienio jėgų įtakos šiais klausimais turėtų būti ribojamos. Galiausiai pabrėžiama, kad demografinės gyventojų mažėjimo problemos negali būti sprendžiamos migracijos skatinimu. Remiantis deklaracijos nuostatomis taip pat pabrėžta, jog būtina priešintis abortų kultui ir skatinti europiečius rinktis vaiko gyvybę.

Viktoras Orbanas jau 20 metų eina Tarptautinio demokratų centro viceprezidento pareigas. 1947 m. įsteigtame centre dalyvauja krikščionių demokratų partijos iš viso pasaulio. Manoma, jog V. Orbanas bus perrinktas dar vienai kadencijai šioje tarptautinėje organizacijoje.

Šaltinis: Remix News