Aktualijos

Į LIETUVOS VISUOMENĘ

Written by admin · 58 sec read

,,Drąsos kelio” kreipimasis

Spalio 14-ąją įvyko mažas stebuklas – daugiau negu 109 tūkstančiai rinkėjų palaikė naująją politinę jėgą ,,Drąsos kelias”. Tai nutiko nepaisant daugelio žiniasklaidos priemonių tendencingumo ir akivaizdžiai nelygiaverčių rinkimų kovos sąlygų, kurioms esant mums teko grumtis su milijoniniais biudžetais ir nevaržomais administraciniais resursais disponuojančiomis valdžios partijomis.

Ačiū Jums, kad nelikote abejingi ir drąsiai parėmėte mūsų siekius!

Tačiau iškovoti 8 procentai mandatų – tik pirmas žingsnis. Mūsų laukia antrasis Seimo rinkimų turas, kuriam atėjus Jūsų parama bus būtina devyniose rinkimų apygardose. Tai – reali galimybė iš esmės sustiprinti ,,Drąsos kelio” pozicijas būsimam Seime ir paversti mūsų komandą įtakinga frakcija, lemiančia Lietuvos ateitį.

Nesustokime pusiaukelėje – spalio 28-ąją ateikime į rinkimų apylinkes ir paremkime ,,Drąsos kelio” kandidatus! Palaikykime Teisingumo programą Lietuvai, sakančią ,,ne” neteisybės ir skurdo politikai.

Tai padaryti kviečiame ir dėl dar vienos priežasties: negalima valstybės vairo patikėti  jėgoms, kurios veržiasi į valdžią neleistinais būdais ar tai toleruoja. Tas, kas apgaudinėja per rinkimus ir perka mūsų balsus, neišvengiamai apgaudinės ir po jų. Tas, kas tai mato ir vis tiek siūlosi apgavikams į sąjungininkus, taip pat pasako viską apie savo ketinimus.

Gerbkime save ir savo valstybę – reikalaukime, kad politinių machinatorių pasiektos melagingos pergalės būtų anuliuotos, o kaltininkai – patraukti atsakomybėn.

Išeikime į savo miestų gatves ir pasisakykime už teisingą ir dorą Lietuvą! Mokykimės ginti demokratiją, nes be mūsų pačių jos daugiau nebėra kam ginti.
                                                                                                                                                                             ,,Drąsos kelias”