Aktualijos

Irma Jančiauskaitė. Popiežius: gėjų poros negali būti laikomos šeima

Written by Biciulystė Siūlo · 35 sec read

Tik heteroseksualių asmenų poros gali sudaryti šeimą, šeštadienį pareiškė popiežius Pranciškus, taip pat pasmerkęs abortus ir pagyręs neištikimiems vyrams atleidusių moterų „šventumą“. „Skauda šiandien apie tai kalbėti: žmonės kalba apie įvairias šeimas, įvairias šeimos formas“, bet „pagal Dievo atvaizdą sudaryta vyro ir moters šeima yra vienintelė šeima“, kalbėjo pontifikas. 

„Daugybė moterų – netgi ir vyrų neištikimų žmonų atveju – laukia tylėdamos, užmerkusios akis, laukdamos, kol jų sutuoktinis vėl taps ištikimas“, – apie sutuoktinių neištikimybę sakė popiežius, kurį cituoja Italijos naujienų agentūra ANSA.

Kalbėdamas Šeimų forume, pasaulietiškoje italų katalikų šeimų organizacijoje, popiežius Pranciškus priminė apie nacių vykdytas eugenikos programas ir pasmerkė abortus apsigimimų atveju.

„Praėjusį šimtmetį visas pasaulis pasipiktino nacių taikytomis priemonėmis rasės grynumui užtikrinti. Šiandien mes darome tą patį, tik dėvėdami baltas pirštines“, – kalbėjo Romos katalikų Bažnyčios vadovas.

Irma Jančiauskaitė, Elta