Aktualijos

Kaip „galingoji“ N.Venckienė bus daroma nusikaltėle

Written by admin · 3 min read

Kai skaitai ekskomjaunuolišką spaudą ar kai žiūri ekskomjaunuolių vedamas laidas, jauti, kad tavimi, tavo protu, tavo nuojauta dažnai bandoma manipuliuoti, suformuoti tokį požiūrį į svarbius reiškinius, kuris yra patogus kažkam, tačiau prieštarauja faktams ir sveikai nuovokai. Anądien, žiūrėdami vieną televizijos laidą, galėjome įsitikinti, koks galingas ginklas yra manipuliacinė žurnalistika.

 

Tais atvejais, kai siekiama ne išsiaiškinti tiesą, o įbrukti savo ar kažkieno užsakytą nuomonę, išryškinti vienus faktus ir nutylėti kitus, iškelti vienus žmones ir sumenkinti kitus, kalbėti apie tikrąją, bendrojo gėrio siekiančią žurnalistiką netenka. 

Laidos tikslas, matėsi, buvo dvejopas: pirma, įtikinti žmones, jog garsiosios pedofilijos istorijos nebuvo ir kad visi su ja sieti žmonės yra nekalti. Maža to – jie, t.y. A.Ūsas, J.Furmanavičius, yra apšmeižti, kad dėl to daugiausia yra kalti tie, kurie kėlė pedofilijos ir su ja susijusių žūčių klausimus.

Vadinasi, pirmieji turi teisę nubausti kaltuosius – tuos, kurie mano, jog pedofilijos faktas yra realus ir žūtys mįslingos. Paraleliai buvo šiurkščiai peršama mintis, kad pedofilijos istoriją išgalvojo ir žmonių žūtis organizavo grupė, kurios vadeiva yra buvusi teisėja su savo šeima ir pagalbininkais. Ta grupė esą tokia galinga, kad jos bijojo ir bijo ne tik policininkai, prokurorai, teisėjai, bet ir valstybės vadovė.

Visa laida dvelkė farsu tiek formos, tiek turinio požiūriu. Akiplėšiškai, įžūliai šališką poziciją užėmusi laidos vedėja – tai tampa tos laidos dėsningumu – neleido gudriai parinktiems laidos dalyviams, taip pat žiūrovams net pagalvoti, kad vaikas pedofilų buvo seksualiai išnaudojamas, jog vaiko tėvas galimai tapo galingo klano auka, kad jo sesuo visomis išgalėmis stengėsi apginti vaiką ir kad, pagaliau, pedofilija įtariami žmonės galėjo būti pašalinti to paties klano pastangomis.

Visus mus buvo bandoma įtikinti, kad teisėjos vadovaujamos grupuotės galios yra milžiniškos ir ji yra praktiškai užvaldžiusi šalį.

Sustokim minutėlę ir pasvarstykim. Jeigu ta N.Venckienės vadovaujama grupuotė tokia stipri, kodėl ji pralaimi praktiškai visas teisines procedūras, kodėl, būdama visagalė, ji negali apsiginti nuo fizinės ir psichologinės agresijos, kodėl politinis elitas vieningai priima jai nepalankius sprendimus? Kodėl grupuotės kontroliuojama šalies vadovė tyli, pasyviai stebi, kaip teisiškai ir politiškai susidorojama su „galingąja“ teisėja ir jos aplinka, kurių įtakojama ji esą yra?

Didelė visuomenės dalis mano, kad tikrovė yra kitokia. Jos nuomone, kita galinga grupė, apimanti žiniasklaidos, teisėsaugos, politinės sistemos dalį, siekia žmonėms išplauti smegenis (nukentėjusiam vaikui, įtariu, per pastaruosius metus smegenys taip pat intensyviai plaunamos). Jai žūtbūt reikia žmonių galvose blokuoti mintį, kad mūsų šalyje gali egzistuoti VIP-inė (VIP – very important person) pedofilija, kad jos žmonės gali būti atsakingi už visą grandinę nusikaltimų ir įteigti požiūrį, jog visi, kurie galvoja kitaip, yra nusikaltėliai arba, geriausiu atveju, nevispročiai.

Kaip tik ši grupė savo tikslams yra pajungusi didžiules galias. Tai jos, o ne Garliavos mergaitės gynėjų bijo dalis policininkų, prokurorų, teisėjų ir politikų. Tos galios tokios didelės, jog jos iki šiol leido sau naudinga linkme pakreipti vos ne visų valstybės institucijų veiklą. Jos įtaka driekiasi nuo vaikų teisių institucijų, iki, rodos, pačios Prezidentės. Tos galios privengia ir dalis politinių partijų lyderių. Tai rodo ir 80-ties seimūnų iš Juodojo Lietuvos sąrašo sprendimas leisti suimti, t.y. fiziškai pasiimti ir kontroliuoti dabar jau politikę N.Venckienę.

Norite įrodymų? Prašom. Pavyzdžiui, ar silpnutė grupelė žmonių, klanelis galėjo pasiekti, kad kita dalis žiniasklaidos pritiltų ir nematytų bei negirdėtų mergaitės pagrobimo iš, pabrėžiu, normalių, senelių Kedžių namų vaizdų ir garsų? Nors apskritai jie interneto dėka yra vos ne visuotinai prieinami. Kokia jėga galėjo priversti 80 Seimo narių iš Juodojo Lietuvos sąrašo balsuoti už N.Venckienės SUĖMIMĄ? Juk, pirma, mūsų parlamentas žeminančiomis aplinkybėmis negavo esminės vaizdo medžiagos, iš kurios būtų matyti, kaip iš Kedžių namų, kaip nepatogūs liudininkai, pašalinami jų šeimininkai ir artimieji, kaip koviniu veiksmu užlaužiamos rankos teisinę neliečiamybę turinčiai teisėjai, kaip advokatas G.Černiauskas neša mergaitę, kokios fizinės ir psichinės būsenos buvo grobiama mergaitė ir t.t. Kadangi esu gerai susipažinęs su Gegužės 17-os dienos byla, galiu teigti: yra pagrindo manyti, jog byla prieš N.Venckienę buvo kurpiama, fabrikuojama ir kad tam galima rasti ir kriminalinių, ir politinių motyvų. Antra vertus, suėmimas yra akivaizdžiai neadekvati kaltinimams kardomoji priemonė, patvirtinanti versiją, jog norima fiziškai „išimti“ N.Venckienę iš viešosios erdvės ir taip bent politiškai ją izoliuoti. O gal ir daugiau…

Tie, kas neprarado analitinių savybių, mato – kaip sukamas žiniasklaidos ir teisėsaugos ratas. Jeigu kažkada dėmesys buvo fokusuojamas į pedofiliją ir keistas žmonių žūtis (kas dar tiki, kad A.Ūsas mirė sava mirtimi?), tai dabar visuomenė ruošiama naujai istorijai – kaip N.Venckienė ir jos aplinka išgalvojo pedofilijos istoriją ir kaip ji organizavo nekaltų žmonių šmeižto kompaniją ir net jų nužudymą. Ekskomjaunuoliška žiniasklaida jau nemažai nuveikė „užmozodama“ tikrą visos tos dramos vaizdą ir kurdama N.Venckienės, kaip nusikalstamos grupės organizatorės, įvaizdį. „Galingoji“, vos ne visas svarbiausias šalies institucijas valdanti N.Venckienė, bus „silpnųjų“, „teisiųjų“, jėgų sutramdyta. Mano žiniomis, naujai formuojamame neigiamame propagandiniame fone A.Venckienei ruošiamasi iškelti naujus, gerokai sunkesnius kaltinimus.

Ar po šių žiniasklaidos ir politinių viražų Jūs, mielas Skaitytojau, tebemanote, kad N.Venckienė valdo Lietuvą, jos teisėsaugą ir politikus su Prezidente priešakyje? Ar Jūs vis dar manote, kad šioje šalyje ji gali sulaukti teisingumo?

P. S. Šį straipsnelį rašiau savo darbo vietoje – Seime. Pasidalysiu naujausia Seimo informacija. Tik ką prie manęs buvo priėjęs vienas Seimo narys ir paklausė: ką aš darysiu, kai paaiškės, kad N.Venckienė organizavo garsiuosius nužudymus…

Ši žinomo politiko užuomina tik patvirtina mano teiginius, jog ne N.Venckienė valdo sistemą ir kad sistema ruošia susidorojimo su ja scenarijų. Tuo metu „N.Venckienės valdoma“ Prezidentė reikšmingai tyli. O naujoji nomenklatūra ruošiasi pirmininkauti Europos Sąjungos tarybai, kuriai ji pristatys mūsų šalį kaip demokratijos švyturį, kaip valstybę, kurioje šventai laikomasi teisės viršenybės principų.

Bernardinai.lt, Tiesos.lt