Aktualijos

Karolis Venckus. „Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?“

Written by Redakcija · 2 min read
Karolis Venckus. „Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?“Kviečiame pasižiūrėti ir antrąjį Karolio Venckaus vaizdo įrašą anglų kalba, kuriame jis toliau pasakoja apie jo šeimą ištikusias nelaimes, per kurias atsiskleidė ir sisteminės Lietuvos valstybės teisėsaugos ydos.

Kviesdamas pasirašyti peticiją, kuri leistų su šia Lietuvos valstybės persekiojamos šeimos istorija supažindinti ir JAV prezidentą Donaldą Trumpą, Karolis Venckus pateikia ir įrodymų, kad jo motina – buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė – visiškai pagrįstai tvirtina, jog ji nebeturinti jokių šansų sulaukti teisingo teismo Lietuvoje.

https://www.youtube.com/watch?v=dU_SIEyB7AI

Oficialiojoje Baltųjų rūmų interneto svetainėje paskelbtą JAV prezidentui Donaldui Trumpui skirtą peticiją „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“ anglų kalba galite pasirašyti:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition

Pasirašant jokių asmeninių duomenų pateikti nebūtina – pakaks įrašyti tik vardą ir pavardę bei savo elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turėsite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

* * *
Pateikiame ir šio video įrašo garso takelio vertimą į lietuvių kalbą.

Iš anglų kalbos išvertė Edvinas Marčenkovas – ačiū jam:

‘00:00’
Noriu padėkoti visiems, kurie palaiko mano mamą. Todėl mano vaizdo įrašą pamatė šimtai tūkstančių žmonių, kol jis dar nebuvo užblokuotas. Jis taip pat buvo nušviestas Lietuvos žiniasklaidoje, kur mane apkaltino naudojant propagandos metodus.
‘00:11’
Šiandien aš jums parodysiu tik kelis Lietuvos valdžios melus.
Pažiūrėkit šiuos vaizdo įrašus. Jūs matote mergaitės mamą ir jos advokatą, nešančius mano pusseserę.
‘00:50’
Jūs matote advokato rankas ant mano pusseserės. Visiems aiškiai matoma, kad jis ją neša.
‘00:55’
Dabar aš jums parodysiu Lietuvos prokurorų ir teisėjo sprendimus. Abu jie skelbia, kad advokatas mergaitės nenešė.
‘01:03’
Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?
‘01:08’
Dabar parodysiu dar vieną pavyzdį. Tai įvyko po pirmojo bandymo paimti mano pusseserę.
‘01:20’
Po nepavykusio bandymo ir smurto, naudoto prieš mano pusseserę ir mano senelius, valdžios pareigūnai sušaukė spaudos konferenciją. Štai ką jie pasakė.
‘02:10’
Jie teigė, kad mano seneliai įbėgo į kambarį, kai mama bandė paimti mergaitę. Kad jie specialiai griuvo ant žemės ir pradėjo rėkti, kad išgąsdintų mergaitę. Bet ar tai matėte vaizdo įraše?
‘02:20’
Kai įeina antstolė, mano pusseserė yra apsikabinusi senelę. Pareigūnas su kauke duoda signalą biologinei motinai. Tada biologinė motina griebia mergaitę, o pareigūnas pargriauna mano senelę ant grindų.
‘02:50’
Taip pat girdite, kad ne mano seneliai pradeda rėkti, o mergaitė. Vėliau ima šaukti ir vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja.
Visiškai ne taip, kaip teigė pareigūnai spaudos konferencijoje.
‘03:00’
Toliau – dar vienas akivaizdus melas. Atkreipkit dėmesį į [pusseserės] motinos veidą, išeinant iš kambario, po nepavykusio mano pusseserės paėmimo.
‘03:11’
Taip pat galite matyti jos veidą išeinant iš mūsų namų.
‘03:17’
Įsižiūrėkite į jos veidą. Ar ką nors pastebėjote? Ar matote kokias nors žymes, mėlynes? Ant jos veido nėra nė menkiausio įbrėžimo.
‘03:23’
Bet po dviejų dienų ji pasirodo per nacionalinę televiziją su didžiule žyme ant veido. Mano 75 metų senelis yra apkaltinamas užpuolimu.
‘03:30’
Kažkodėl šis nusikaltimas nebuvo užfiksuotas nė viena iš dviejų vaizdo kamerų, kuriomis buvo nufilmuotas visas bandymas paimti mergaitę.
‘03:51’
Čia buvo vaizdo įrašas iš valstybinės televizijos žinių laidos. Joje žurnalistė ir mano mamą tyrusios komisijos pirmininkas teigia, kad mano mama iš anksto sužinojo apie policijos operaciją ir išgabeno mane iš namų tam, kad mane apsaugotų, bet pusseserę privertė likti.
‘04:05’
Valstybinė žiniasklaida ir toliau nuolat meluos, kaip ir šiuo atveju, kur aiškiai matyti, kad aš tą dieną buvau tame name.
‘04:15’
Kaip mano mama gali tikėtis teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios pareigūnai akivaizdžiai meluoja?
Falsifikuoja įkalčius, siekdami nutildyti visus, kurie siekia tiesos?
‘04:25’
Prašau pasirašyti peticiją JAV prezidentui.

Paruošiu kitą vaizdo įrašą su įrodymais apie pedofilijos bylą. Jis parodys, kas yra auka, ir kas yra nusikaltėlis.