Aktualijos

Nemokamos studijos užsienio lietuviams Vilniuje!

Written by Redakcija · 1 min read

Linkėjimai iš Lietuvos, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto. Tikimės, laikotės puiki, esate saugūs ir sveiki. Norime su Jumis pasidalinti svarbia žinia, skirta pasaulio lietuvių bendruomenei. 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia užsienio lietuvių jaunimą studijuoti Vilniuje, 3,5 metų trunkančiose bakalauro studijų programose, anglų kalba. Studijų metu yra teikiama išskirtinė galimybė studijuoti ir įgyti dvigubą diplomą lyderiaujančiuose Europos universitetuose ir Ilinojaus Technologijų Institute JAV. Stojantieji surinkę aukščiausius konkursinius balus bus kviečiami studijuoti nemokamai. Prie šio laiško prisegtame faile rasite daugiau informacijos apie galimą studijų modelį mokantis net trijose aukštosiose mokyklose! 

Standartinė bakalauro studijų programų kaina ISM universitete  – 4960 Eur/metams. Pateikus stojimo paraišką iki balandžio 30 d., suteikiama galimybė aplikuoti į nemokamas studijų vietas skirtas būtent užsienio lietuviams. Daugiau apie bakalauro studijų programas, mokomuosius dalykus bei priėmimo procedūrą rasite prie laiško pridėtame informaciniame buklete bei studijų gide (anglų k.). 

Prašome pasidalinti informacija apie šią galimybę su jūsų bendruomenės nariais, kurie visai netrukus pradės studijuoti universitetuose pagal bakalauro studijų programas. Savo universiteto Facebook paskyroje esame pasidalinę informacija apie šias stipendijas – https://cutt.ly/HlWx6W8 (Lietuvių k.) ir https://cutt.ly/SlWcoWu (Anglų k.) Kviečiame pasidalinti vienu iš šių įrašų.

Maloniai kviečiame visus sudalyvauti asmeninėje konsultacijoje, kurios metu atsakysime į visus Jums rūpimus ir aktualius klausimus. Esant poreikiui galime suorganizuoti individualų Lietuvos, Vilniaus ir universiteto pristatymą jūsų bendruomenės nariams. Tiesioginis kontaktas į kurį kviečiame kreiptis – laurynas.puidokas@ism.lt  

Tikimės, kad ši galimybė bus puiki paspirtis jaunimui atvykti mokytis į Lietuvą. 

Gražios dienos linkėdamas,

Laurynas Puidokas

International Project Manager

+370 693 36301 | laurynas.puidokas@ism.ltwww.ism.lt | Arklių st. 18, Vilnius, Lithuania