Aktualijos

MELAGIŲ KARALIENĖ – SEIMO NARĖ AISTĖ GEDVILIENĖ

Written by Redakcija · 8 min read

     ASOCIACIJŲ SĄJUNGA „ŽUVININKŲ RŪMAI“ 

„ŽUVININKŲ RŪMAI“ THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS

L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen 

LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei

TS-LKD partijos garbės Pirmininkui Vytautui Landsbergiui

TS–LKD partijos  Pirmininkui Gabrieliui LandsbergiuiLR Seimo narei Aistei Gedvilienei

Asociacijos  “Lašišos dienoraštis” vadovui Kęstučiui Klimavičiui

LR Seimo  politinėms partijoms

LR Seimo nariams 

Žvejams

Žiniasklaidai 

    MELAGIŲ KARALIENĖ – SEIMO NARĖ AISTĖ GEDVILIENĖ

            Vilnius,   2021-04-15

2020-12-11 d LR Seimas priėmė nutarimą, kuriame patvirtintos Vyriausybės programos 12.5.2  punkte rašoma:  “… Verslinė žvejyba bus uždrausta ...” 

    2021-04-13 Seimo plenariniame posėdyje dėl verslinės žvejybos draudimo Seimo narys R. Žemaitaitis pranešėjos A. Gedvilienės  klausė  kodėl Jūs nedeklaravote Klmavičiaus ir Graičiūno pagalbą rengiant įstatymų projektus. A. Gedvilienė aiškino: “ … nes nepažįstu tų žmonių, negalėčiau pasakyti apie ką Jūs kalbate …” (žiūrėkite 2021-04-13 dienos Seimo vakarinio posėdžio įrašą nuo 2: 30).

Jeigu Jūs pasižiūrėję seimo posėdžio transliaciją įsiklausėte į  R. Žemaitaičio  klausimą ir A. Gedvilienės mikčiojančius atsakymus turbūt supratote, kad V. Gedvilienė išsisukinėja ir meluoja

PASIDOMĖKITE žemiau pateikta informacija apie BUVUSIUS  A. Gedvilienės  ir  K.Klimavičiaus  bei “Lašišos dienoraščio” santykius. TIKĖTINA, kad  yra  ir  daugiau  žinančių apie A. Gedvilienės ir A. Klimavičiaus  santykius ir ypatingai  iš  krikščionių  demokratų elito.

    PRISIMINKIME, kad  K. Klimavičius yra asociacijos  “Lašišos dienoraštis” vadovas. A. Gedvilienė  ne vieną kartą  rengė spaudos konferencijas dalyvaujant “Lašišos dienoraščio”  vadovui K. Klimavičiui ir daug kartų straipsniuose rėmėsi  “Lašišos dienoraščio” vadovu,  niekindama  žvejus verslininkus. Krikščionės demokratės L. Andrikienė ir  I. Šimonytė  suderinusios su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu, pervedė “Lašišos dienoraščiui” 8,5 tūkst. eurų ir 1,5 tūkst eurų. Įvairūs šaltiniai ne vieną kartą viešai aiškino, kad galimai “Lašišos dienoraštį” 150 tūkst eurų  paremė Gazpromas. Kai kas  aiškina,  kad 2020 metų TS-LKD partijos suvažiavime dalyvavo K. Klimavičius.         

ATKREIPKITE DĖMESĮ, kad A. Gedvilienę   už  SIEKĮ  SUNAIKINTI  VERSLINĘ  ŽVEJYBĄ  labai gerbia buvęs Aplinkos viceministras L. Jonauskas, įveisęs daug daug tonų  už daug daug  tūkstančių eurų didžiulių karpių, steigdamas  ŽVEJŲ  ROJŲ Aukštaitijos ir savo rinkiminės apygardos  ežeruose. Kai rinkimų į seimą metu rinkėjai pirmame ture  Liną išmetė už borto,  kai Liną naujoji valstiečių valdžia išmetė iš viceministro posto  PRADINGO ir  ŽVEJŲ  ROJUS ir kažkodėl niekas nebesidomi Lino gebėjimais UŽVALDYTI MILŽINIŠKUS  PINIGUS  įveisinėti ežeruose  mokslo draudžiamus karpius. A.  Gedvilienės diriguojamam  seimo krikščionių demokratų chorui labai pritapo valstietis buvęs Aplinkos ministras K. Mažeika neleidęs skirti limitų gaudyti kuojas, ešerius, karosus, lydekas, karšius, lynus, raudes, starkius, plakius ežeruose, Kauno mariose, tvenkiniuose ir nuomojamuose vandens telkiniuose, kai verslinių žuvų ištekliai telkiniuose  yra gausūs. MANYTINA, kad A.  Gedvilienei parekomendavus G. Landsbergis  be bandomojo laikotarpio ir L. Jonauską, ir K. Mažeiką  priimtų tikraisiais TS-LKD partijos nariais, nes ten melagiams labai dosniai atsilyginama ir iškeliama į pirmeivių gretas.

IŠTISINIAIS melais  krikščionys demokratai įtikinėjo rinkėjus ir stengiasi pateikti melu apipintus teiginius dėl žuvų išteklių būklės ir kaltindami žvejus verslininkus nebūtais dalykais.  Verslininkai žuvauja pagal tarptautinių organizacijų skiriamus limitus Baltijos jūroje, Priekrantėje ir Kuršių mariose vadovaudamiesi tarptautinėmis ir Lietuvos Respublikos žvejybos taisyklėmis. Krikščionių demokratų ir jų koalicijos partnerių  siekis  SUNAIKINTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ yra gedvilienių ir jai panašių melu apraizgyti projektai, nes pati A. Gedvilienė pademonstravo ir pasirodė, kad yra  VISŲ  LAIKŲ DIDŽIAUSIA MELAGĖ SEIME. 

A. Gedvilienė SPECIALIAI nepateikė nė vieno mokslinio pagrindimo ir  tarptautinės patirties nes visame pasaulyje leidžiama verslinė žvejyba ir šviežių žuvų pardavimas. 

Gerbiamas G. Balčytis atkreipė dėmesį, kad ypatingas žuvų išteklių gausinimo būdas yra bet kokios žvejybos laikinas uždraudimas. Jis aiškino, kad pandemijos akivaizdoje reikėtų būti labai jautriems visiems socialiniams sluoksniams.  

Prieš A. Gedvilienės pateiktus projektus balsavo valdančiosios koalicijos labai svarbūs nariai E. Gentvilas, K. Starkevičius, V. Pranckietis. MANYTINA, kad krikščionys demokratai greitai susidoros su K. Starkevičiumi, kaip kad susidorojo su prof. V. Rakučiu. 

KYLA  KLAUSIMAI kaip pasielgs Seimo institucijos ir TS-LKD partija su MELAGE  A. Gedviliene, sulaužiusia Seimo nario priesaiką ir apgavusia Lietuvos Respublikos Seimo narį R. Žemaitaitį ir Lietuvos įstatymdavystės instituciją LIETUVOS  SEIMĄ, o gal tokia melagystė kvepia Baudžiamojo kodekso straipsniais. Tokias melages gali ištaisyti tik ilgalaikis izoliavimas nuo  visuomenės, nes ji  kartu  su  K.  Klimavičiumi ir „Lašišos dienoraščiu“  pradėjo  meluoti pereitą kadenciją atėjusi į Seimą.

POST  SCRIPTUM

2020-05-04 d į A. Gedvilienės melagingą  sleidžiamą  informaciją apie žuvininkystę parašiau straipsnį HORIZONTE  PURVASKLAIDININKĖ  SEIMO NARĖ AISTĖ  GEDVILIENĖ  ir išplatinau LR Seimo nariams, LR Vyriausybės nariams, žiniasklaidai (pridedu). Straipsnio pradžioje rašiau: Prašau gerbiamą Seimo narę A. Gedvilienę stoti į pradžiamokslių kursus ir pasidomėti apie žuvivaisos mokslinius pagrindimus ir pasaulinį siekį žuvų populiacijos didinimą dirbtinai įveisiant žuvis, bet NEPULTI Į ŽINIASKLAIDĄ  SU VISOKIAUSIAIS IŠMISLAIS. 

Straipsnio pabaigoje rašiau PASTARAISIAIS METAIS, žiniasklaida masiškai propaguoja pradžiamokslių, debilų ir idiotų pamąstymus ir pasiūlymus apie valstybės valdymo problemas, COVID-19 gydymo metodus. Kas gali suspėti įspėti žmones apie įvairiausių nevispročių pranašų skleidžiamą dezinformaciją. SUSIMĄSTYKIME APIE  PURVASKLAIDININKŲ GRĖSMES, nes daug kartų skleidžiamas melas gali prigyti.

PURVASKLAIDININKĖ  SEIMO NARĖ AISTĖ GEDVILIENĖ gerai įvaldė

kirkilų, mazuronių,  navickų, jonauskų, mažeikų, majauskų, vingrienių, gaidžiūnų, graičiūnų, kontautų ŽVEJŲ VERSLININKŲ NIEKINIMO PRINCIPUS. ARTĖJA SEIMO RINKIMAI.

    PASIRODO, kad A. Gedvilienė nenorėjo išmokti pradžiamokslio pamokų arba tyčia propaguoja „Lašišos dienoraščio“ ir savo išmislus.  

Asociacijų sąjungos “Žuvininkų rūmai” prezidentas  L. Kerosierius

Tel. +370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

                        PRIEDAS

   ASOCIACIJŲ SĄJUNGA „ŽUVININKŲ RŪMAI“ 

„ŽUVININKŲ RŪMAI“ THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS 

L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

LR SEIMO NARIAMS

LR VYRIUSYBĖS NARIAMS

ŽVEJAMS

ŽINIASKLAIDAI

HORIZONTE  PURVASKLAIDININKĖ  SEIMO NARĖ AISTĖ  GEDVILIENĖ

                Vilnius,  2020-05-04   

    Prieš keletą dienų žiniasklaidoje pasirodė Seimo narės Aistės Gedvilienės straipsnis   apie žuvininkystę. Šiame straipsnyje ji  rašo: „Patirtis rodo, kad įžuvinimas dažnai nėra geriausias kelias siekiant prikelti gyvybę vandens telkiniuose. Bent jau ne tas kelias, kuris pats savaime išsprendžia ežerų ir upių žuvingumo klausimą. Pavyzdžiui, 2015 m. pastebėjus, kad ženkliai sumažėjo žuvų ištekliai, Aplinkos ministerija uždraudė verslinę žvejybą visuose šalies vidaus vandenyse (išskyrus Kuršių marias). Šiandien dėl šio sprendimo jau matomi teigiami pokyčiai”.   

    DĖL  ĮŽUVINIMO   

       Žuvys yra maisto produktai – kiekvienas dėl sveikatos per metus turėtų suvalgyti nors po 23 kg. Mėlynieji plotai kaip ir žemė turi būti vis racionaliau panaudojami. Todėl prieš daugelį amžių buvo pradėtas dirbtinis žuvų veisimas. Gerb. A. Gedviliene, Jūs turbūt žinote, kad  jūsų MYLIMIAUSIŲJŲ ŽVEJŲ  MĖGĖJŲ yra keletas šimtų tūkstančių, kurie už 14 eurų metinio mokesčio arba dykai maitinimuisi ir hobio patenkinimui  prisigaudo pakankamai žuvų, o likusieji 2,5 mln. Lietuvos žmonių perka žuvis parduotuvėse,  į kurias didelę dalį žuvų pateikia verslininkai gaudantys žuvis.   PALYGINIMUI vidutinė bilieto kaina į Žalgirio ar Pramogų areną yra apie 15 eurų, už dyką eilinis mėgėjas  neįleidžiamas.

Prašau gerbiamą Seimo narę A. Gedvilienę stoti į pradžiamokslių kursus ir pasidomėti apie žuvivaisos mokslinius pagrindimus ir pasaulinį siekį žuvų populiacijos didinimą dirbtinai įveisiant žuvis, bet NEPULTI Į ŽINIASKLAIDĄ  SU VISOKIAUSIAIS IŠMISLAIS.

    Kelia didelį susirūpinimą A. Gedvilienės teiginys – “2015 m. pastebėjus, kad ženkliai sumažėjo žuvų ištekliai, Aplinkos ministerija uždraudė verslinę žvejybą visuose šalies vidaus vandenyse (išskyrus Kuršių marias).”

    PAŽYMIU, kad 2010-03-08 buvo paskelbta apie verslinės žvejybos uždraudimą nuo 2013-01-01 Kauno mariose ir Kruonio hidroelektrinės baseine, o 2013-05-17 buvo paskelbta apie verslinės žvejybos uždraudimą nuo 2015-01-01  ežeruose ir tvenkiniuose. A. Gedvilienė kaip ir  jos  artinmiausieji bendraminčiai  užsiima faktų ir aplinkybių iškraipymu, prasimanymais ir žvejų verslininkų niekinimu – 2010 ir 2013  metai  yra ne 2015 metai – tai žymiai anksčiau.  ATKKREIPIU DĖMESĮ, kad įsakymuose dėl draudimų NEBUVO PATEIKTA jokių pastebėjimų, priežasčių ir argumentų.

KONSTATUOJU, kad Lietuvoje tyvuliuoja  apie 3000 ežerų, apie 1500 tvenkinių ir apie 29 tūkst. upių, upelių bei kanalų ir Kuršių marios. 

Verslinę žvejybą reguliuoja LR Žuvininkystės įstatymas, kuris remiantis žuvininkystės tyrimų duomenimis leidžia verslinę žvejybą vidaus vandenyse  tik privačiuose ir didesniuose kaip 200 ha vidaus vandenų telkiniuose – tokių Lietuvoje yra 99. 

Nuo 2013-01-01 Aplinkos ministras  G. Kazlauskas  uždraudė verslinę žvejybą Kauno mariose  ir Kruonio hidro elektrinės aukštutiniame baseine, o  Aplinkos ministras V. Mazuronis uždraudė verslinę žvejybą nuo 2015-01-01 visuose Lietuvos žuvininkystės vidaus vandens telkiniuose, išskyrus žvejybą Kuršių mariose, polderiuose, Nemuno žemupyje  ir  specializuotąją ungurių, stintelių, seliavų bei upinių nėgių žvejybą. Tai reiškia, kad versliniais įrankiais buvo uždrausta  gaudyti kuojas, ešerius, karosus, lydekas, karšius, lynus, raudes, starkius, plakius..  

PAŽYMIU, kad iki šiol dėl verslinės žvejybos draudimų niekas nėra pateikęs jokių PATEISINAMŲ argumentų ar priežasčių, o  mokslininkai bei gamtosaugininkai nebuvo nustatę faktų, kad verslininkai kalti. ATKREIPTINAS DĖMESYS,  kad Lietuvoje yra daugiau kaip TRISDEŠIMT  tūkstančių vandens telkinių, o verslininkams  leisdavo žuvauti  35  vandens telkiniuose.  

INFORMUOJU, kad 2012  metais buvo skirti 195,5 t  limitų aukščiau minimų žuvų gaudymui 13-oje valstybiniuose vandens telkiniuose ir 22-uose nuomojamuose vandens telkiniuose. 

ŽINOTINA, KAD KURŠIŲ MARIOSE, kurių plotas yra apie 22 proc vidaus vandenų sugaunama apie 90 proc visų žuvų tai yra virš TŪKSTANČIO tonų.

ATKREIPIU DĖMESĮ, kad žvejai faktiškai išgaudė ŽENKLIAI  MAŽIAU   SKIRTŲ LIMITŲ. Apie tai BYLOJA  oficialūs dokumentai: 2017-09-04 d. Aplinkos viceministras M. Norbutas LR Vyriausybės kanceliarijai raštu Nr. (12-5)-D8-6007, 2017-09-12 d. Aplinkos ministras K. Navickas LR Seimo Pirmininkui ir Seimo Kaimo reikalų komitetui raštu Nr. (12-5)-D8-6212, 2017-10-25 d. Aplinkos viceministrė R. Brandišauskienė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai raštu Nr. (12-5)-D8-7141  pateikė informaciją nurodydami: „ … kad nustatytas kitų žuvų (ne seliavų) sugavimo limitas ežeruose būdavo panaudojamas tik apie 20 procentų…“ ATKREIPKITE dėmesį, kad verslininkai  neišgaudė  apie 80 proc   kuojų,  ešerių, karosų, lydekų, karšių, lynų, raudžių, starkių, plakių SKIRTŲ  LIMITŲ.

PAPILDOMAI PAAIŠKINU, kad 2017-04-07 Aplinkos ministras K. Navickas  pateikė informaciją, kad  ištyrinėtuose 384 ežeruose ir tvenkiniuose bendra žuvų biomasė 2011-2016 m padidėjusi 1,5 karto, o vidutinis žuvies svoris padidėjo apie 1,3 – 1,4 karto. PATEIKIAME prieš 4 metus mokslininkų ištirtų 68  vandens telkinių didesnių kaip 200 ha, kurių plotas yra 41463 ha rekomenduojamų žuvų produkcijos sugavimo limitai kilogramais: ešerys 142627 kg. kas sudaro 16,33 proc., karosas – 7836 kg.   0,9 proc., lydeka 23864 kg. – 2,73 proc., lynas 33946 kg. –  3,89 proc., karšis 126876 kg. – 14,53 proc., starkis 9627 kg. – 1,1 proc., kuoja 270390 kg. – 30,97 proc., plakis 94419 kg. – 10,81 proc., raudė 13035 kg. – 1,49 proc., kitos 150570 kg. – 17,24 proc., iš viso 873190 kg.   TAIGI, PRIEŠ UŽDRAUDŽIANT VERSLINĘ ŽVEJYBĄ, ŽUVŲ IŠTEKLIAI BUVO GAUSŪS – apie 20 kg prekinių žuvų  kiekviename ha, o verslinės žvejybos limitams skirdavo apie 5-7  kg iš hektaro.     

Apie tai Lietuvos vadovams, politikams, valstybininkams ir žiniasklaidininkams parašyta dešimtys laiškų,  TAČIAU  SKANDALISTAI, mazuroniai, navickai, mažeikos, jonauskai, majauskai, vingrienės, gaidžiūnai, graičiūnai, kontautai kai kurie politikai,  o dabar  A. Gedvilienė ir purvasklaidininkai VISAM PASAULIUI RĖKIA, kad žvejai verslininkai nualino vandens telkinius, brakonieriauja ir trukdo žvejams mėgėjams žuvauti.

A. Gedvilienės teiginys “Šiandien dėl šio sprendimo jau matomi teigiami pokyčiai.”  yra visiškai nekompetetingo, ribotų gabumų, mažaraščio, neturinčio analitinių gebėjimų, sąžinės ir moralės, nenorinčio įsigilinti į kitų teikiamą informaciją, save propaguojančio ĮSIVAIZDUOJAMO GALINGO žmogaus svaičiojimai. TŲ POKYČIŲ NIEKAS NESKAIČIAVO. IKI TŲ SPRENDIMŲ ŽUVŲ IŠTEKLIAI BUVO GAUSŪS. Todėl dar kartą atkreipiu dėmesį, kad žvejai verslininkai gaudavo limitus žvejybai TIK MAŽDAUG 35 VANDENS TELKINIUOSE, kai Lietuvoje yra virš 30 tūkst. vandens telkinių ir  kad žvejai verslininkai išnaudodavo apie 20 proc. skirtų limitų  kuojų,  ešerių, karosų, lydekų, karšių, lynų, raudžių, starkių, plakių  gaudymui. 

             KAS  GALI PAAIŠKINTI kaip verslininkai, žuvaudami 35-uose telkiniuose galėjo nualinti visus Lietuvos telkinius??? GAL veikė kažkoks mechanizmas – AIŠKU, KAD VEIKĖ IR TBEVEVEIKIA POLITIKŲ    GALVOSE KAŽKOKS UŽKRATAS PANAŠUS  Į COVID-19, kai  G. Kirkilas 2007 metais užkrėtė A. Kontautą, jie abu užkrėtė A. Paulauską, pastarasis V. Mazuronį ir toliau GRANDININE reakcija  užsikrėtė navickai,  jonauskai, mažeikos, majauskai, vingrienės, gaidžiūnai, graičiūnai, kai kurie politikai, jų parankiniai, o dabar ir gedvilienės. JIE VISI, kaip PONCIJUS PILOTAS, nepateikę jokių įrodymų, išniekino, nuteisė žvejus verslininkus ir uždraudė verslinę žvejybą ežeruose, Kauno mariose ir tvenkiniuose, NES VISI JIE TIKISI IŠ ŽVEJŲ MĖGĖJŲ RINKIMUOSE GAUTI DAUGIAU BALSŲ, negu iš žvejų verslininkų. KADAISE BOLŠEVIKAI, kad galima būtų sunaikinti  atskiras socialines grupes, kurdavo įvairiausias istorijas. DABARTINIAI LIETUVOS PARTIEČIAI sutarė sunaikinti iš amžių glūdumos atėjusį žvejybos ežeruose verslą, O VISAME PASAULYJE toks verslas skatinamas ir remiamas.

KODĖL  VISUR IR NUOLATOS PUOLAMI ŽVEJAI VERSLININKAI???  Todėl, kad nuo 2007 metų AUKŠČIAUSIAME  POLITINIAME  LYGMENYJE IR PASITELKUS  ŽVEJJUS   MĖGĖJUS   buvo pradėti niekinti žvejai verslininkai.  ŽINOKITE, kad žvejams verslininkams visiškai nenaudinga nelegali žvejyba, nes dėl kelių dešimčių kilogramų žuvų gali prarasti licenciją, brangiai kainuojančią žvejybos įrangą, gerą vardą ir mokėti baudas. Ir be to už kiekvieno krūmo ar slaptavietėse gali stovėti kirkilai, kontautai, mazuroniai, navickai, jonauskai, mažeikos, graičiūnai, inspektoriai ir tūkstantinė žvejų mėgėjų armija.

    PASTARAISIAIS METAIS, žiniasklaida masiškai propaguoja pradžiamokslių, debilų ir idiotų pamąstymus ir pasiūlymus apie valstybės valdymo problemas, COVID-19 gydymo metodus. Kas gali suspėti įspėti žmones apie įvairiausių nevispročių pranašų skleidžiamą dezinformaciją. SUSIMĄSTYKIME APIE  PURVASKLAIDININKŲ GRĖSMES, nes daug kartų skleidžiamas melas gali prigyti.

PURVASKLAIDININKĖ  SEIMO NARĖ AISTĖ GEDVILIENĖ gerai įvaldė

kirkilų, mazuronių,  navickų, jonauskų, mažeikų, majauskų, vingrienių, gaidžiūnų, graičiūnų, kontautų ŽVEJŲ VERSLININKŲ NIEKINIMO PRINCIPUS. ARTĖJA SEIMO RINKIMAI.

Asociacijų sąjungos “Žuvininkų rūmai” prezidentas  L. Kerosierius

Tel. +370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com