Aktualijos

Mėšlavežis

Written by admin · 4 min read

Viltingais Sąjūdžio laikais, kai demontracijos pasipuošdavo žmonių siekius fiksuojančiais transparantais, sumirgėdavo ir plakatai su išmintingais perspėjimais – tikrais Tautos genijaus perliukais. Vienas iš tokių skambėjo taip: „Ar augs Lietuvoje bananai? Augs, jei bus pajankamai mėšlo!“

Lietuvai – žemės ūkio kraštui – nei mėšlas, nei mėšlavežis nekelia ypatingai nemalonių jausmų. O va, plakate išsakyta politinė potekstė sukėlė kontraversiškų ne tik minčių, bet ir faktų bei išvadų konkretizavimą.

Tokiame mažame krašte – 1 200  milijonierių,   0,5 milijono emigrantų ir 80% skurdo ribose vegetuojančios Tautos?!!

Reiškia neišmėžėm iš Lietuvos politinio mėšlo.

Nedesovietizavome okupantų ir jų talkininkų. Tai dabar valfdžioje šeimininkauja komunistai, kagėbistai ir rezervistai bei toliau vykdo okupantui naudingą politiką. Tegul išsivedė savo kariuomenę, išsivežė karinės pramonės gamyklas, tačiau energetinis „ivano vamzdis“ liko ir pagal jo muziką žlugdoma Lietuvos ekonomika.

O juk turime ir savos naftos kelias dešimtis bokštelių, tai ją pumpuoja „užsienio investitoriai“. Turėjome ir vėjo jėgainių parką, tai jį pardavėme buvusiam rusiškam okupantui, kad neturėtume pigios elektros energijos alternatyvos. Turėjome ir „Mažeikių naftos“ perdirbimo gamyklą, tai ją pardavėme per Amerikos šulerį buvusiam ruso-lenkiškam okupantui ir dabar mokame už benziną brangiausiai visoje ES.
Uždarėme, ES reikalavimu, uždarėme pagaliau IAE, tai dabar ant tos pačios tektoninės zonos, neturėdami pinigų, neturėdami ekonominės ir energetinės naudos bei būtinumo, planuojame pastatyti naują AE, galutiniam valstybės sužlugdymui bei gruntinių vandenų radiaciniam užteršimui ne tik Lietuvai, bet ir Baltarusijai dar iki driokstelėjimo nuo žemės drebėjimo, kaip Fukušimoje!!!

O juk turime Žemaitijos terminius vandenis, kurių energijos užtektų 100 metų gyventi be „ivano vamzdžio“! Ir ES padėtų šią alternatyvą įsisavinti. Tai ne – 44 milijardai išskirtų Lietuvos pagalbai lėšų taip ir „nuplaukė“ neaiškiu keliu.
Tiesa, tačiau turime 1 200 milijonierių…
Turime ir Prezidentės griežtai išreikštą politinę valią, apie neįrodytos kilmės turtų konfiskavimą! Tačiau nebuvo girdėti nei vieno milijonieriaus nei klyksmo, nei tylios aimanos apie tokio sprendimo įvykdymą…
Rauda kol kas tik mamos, tąsomos po teismus, ir pensininkai, palikę netgi be duonos kasdieninės..Parauda, parauda ir nusižudo.
Pagal Prezidentės obalsį atsiliepė ir mokslo vyrai su pasaulinio lygio išradimais (ir jau įregistruotais!!!), lengvinančiais energetinę problemą, tačiau šie išradimai Vyriausybės nesudomino, nes nėra jokio „navaro“?Tai gal Japonijai pasiūlius?Jie neatsisakytų…
Va, visai kitas reikalas su statybomis ir pirkimais-pardavimais! Sakykime, jei nuperki 3 sraigtasparnius už 4 kartus brangesnę kainą, o, svarbiausia, kurių Lietuvai visai nereikia! Kaip manote, ar nepasidalinama skirtumu? Ir jeigu tie lėktuvai nuperkami už namų renovacijos lėšas – tai yra šilumos, taigi ir lėšų taupymo sąskaita, ar Lietuvos nuostoliai dar nepadidėjo 50%?!
Tai kas šitaip nuostolingai gali rikiuoti valstybės ūkį?!! Argi neaišku, kad šitaip negali elgtis nei valstybės pilietis, nei valdininkas, nei politikas. Taip gali ir netgi turi elgtis tik okupanto kolaborantas. To okupanto, kuris išeidamas savo užverbuotus talkininkus mums paliko.
O mes neįvykdėme desovietizacijos.
Neišmėžėme kolaborantinio mėšlo, tai dabar auginame bananus vietoj duonos, kaip kadais kukurūzus kvadratiniu-lizdiniu būdu…Anuokart Chruščiovas žadėjo komunizmą pastatyti po 20 metų, šiandien Kubilius irgi žada 2020 metais pastatyti AE ir atpiginti elektros energijos kainą…
Kukliau, bet realiau.
Pažadėjo – patiešino. O nevykdys – negriešys. Svaičioja apie ilgalaikę elektros energijos programą,marinant pensininkus.O ar nebus kaip renovacijos  sužlugdymo atveju –  bus paskelbta, kad ji nežlugo, nes nebuvo net prasidėjusi!!!
Tačiau yra darbų, kurie tikrai įvykdyti, tiek ekonomikos, tiek teisės ar moralės srity, tačiau apie juos kukliai nutylima…
Anuomet parduoto „Mažeikių naftos“ 1,4 milijardo taip ir liko su teismo neatimta „nekaltumo prezumpcija“ ir perpardavimo (amerikonas rusui, o tas lenkui) eigoje išaugo iki 4 milijardų žalos Lietuvai. Eksperimentas pavyko ir sėkmingai pakartotas su „liūtuko“ finansinėm „abrakadabrom“ bei tai pačiai 1,4 milijardo sumai. Bet be teisminio tyrimo!!! Tai bent sėkmė! Apetitas pakilo iki 40 milijardų naujos AE ir jungčių statybų priedangoje. Be ekonominio pagrindimo, be geopolitinės (Bermudų trikampio Lenkija-Baltarusija-Kaliningradas) analizės ir tektoninės zonos grėsmės, o juo labiau be Tautos nuomonės referendume. Kol kas neaiški Lietuvai žala dėl „Snoro“ banko bankroto paskelbimo – jį varijuoja nuo 1 iki 7 milijardų, vis neapsispręsdama ties kuria suma apsistoti… Jau vien bankroto valdytojams-tvarkytojams paskirti milijoniniai atlyginimai – ką reiškia?!
Tiesą pasakius, su pačiu žemiausiu pragyvenimo lygiu valstybė labai dosni visokiems užsienio „specialistams-konsultantams“ – negailim milijonų ir baigta.
O va, kokią bobulytę su „krapų šešėliu“ – galima pamokomai pritvatinti ir reanimacijoje pusmetį palaikyti – vietoj arešto… Ar žinote, kiek kainuoja tokia prabanga? Tikrai ne krapų pundelio kaina… Už reanimacijos kaštus bobulytė galėjo gauti maksimalią pensiją ir nevargti turguose. Bet pamoka šešėlininkams – svarbiau!
Tuom teisėsaugininkų-teisėtvarkininkų siekiai tik prasideda. Toliau fiksuojame eilę kontraversiškų baudžiamųjų bylų, Abramavičiaus pradedant ir Pociūno nebaigiant, bei apvaininkuojant jas teisinio nihilizmo pilna pergale „Klonio šturmu“!!! Su Konstitucijos 10 straipsnių pažeidimu, bet be baudžiamosios atsakomybės kaltiems. Atvirkščiai – atsakomybėn traukiami nukentėjusieji?!!
Ir viskas „vsio zakonno“ – nes dar G.Kirkilo patvirtinta ir 1 milijonu paremta „Antidiskriminacinė programa“, šiandien 5 ministerijų vykdoma 8 kartus energingiau, gavus 8 milijonus subsidijų iš A.Kubiliaus. O juk jis skelbėsi už tradicinę šeimą esąs? Tai ką – persiorientavo?!!
Taigi, „nusiorientavusiųjų“ antidiskriminacinė apsauga vykdoma su 240  specpolicininkų pulku Kauno pedofilijos byloje. Įstatymo projektas dėl pedofilų kastracijos sėkmingai sustabdytas jau 4 metai. Neutralizuotas ir Alkoholio reklamos uždraudimo įstatymas. Ar čia kartais neįtakojo vienintelio Lietuvoje milijardieriaus daug žadanti šypsena?
Įteisinti ir narkotikai, „pakaitinės metadono terapijos“ priedanga. Ir ne bet kaip įteisinti, o nemokamai!!! Maža to – dar ir su labai didele paskatinimo premija!!! Pasirodo, visi „priklausomybės ligomis“ sergantieji, gali gydytis nemokamai, tai yra nemokant privalomų mokesčių SODRAI, kuriuos nuplėšia net bedarbiams iš pašalpų!
Tolesnis Tautos demoralizavimas, įtvirtintas informaciją reglamentuojamame įstatyme. Pasirodo, viršesnė ne Konstitucijoje įtvirtinta tėvų teisė auklėti savo vaikus, o multikultūrinė ES direktyva apie seksualumo orientacijas?!!
Atrodo, kad tokių ekonominių, teisinių ir moralinių direktyvų jau prisisotino kelios ES senbuvės ir rimtai sprendžia klausimą apie išstojimą iš Sąjungos. Anglija, antai, jau ir Tautos referendumą organizuoja…O ar atsimenate Lipeną bei jo idėjos pratęsėją dukterį ir rezultatus rinkimuose?
Kažin, ar neprisiminus mums stojimo į ES referendumo „lipdukų“ teisėtumą?
Na, o Lietuvoje – tai prasideda rudeninis mėšlavežis ir žemdirbinis, ir politinis. Pastarasis ypatingai gali būti naudingas, jei rinkėjai eliminuos visus visutėlius buvusius ir be desovietizacijos nepražuvusius. Visus saulėtekius elitui sukombinavusius ir saulėlydžius Tautai ant kaklo kaip akmenį pakabinusius. Visus „2K“ (Kirkilas-Kubilius) bendradarbius ir padėjėjus liberalus – solidariai balsavusius už Lietuvos moralei, ekonomikai ir politikai pražūtingus įstatymus: sodoma-gomora (antidiskriminacijos priedanga) pradedant ir prichvatizacija-parceliacija pratęsiant bei neaiškiomis sutartimis su okupantais (Lenkija-Rusija) nebaigiant.
O konkrečiai reikėtų nors besibalotiruojančių partijų vadų juodus darbelius viešai prisiminti ir pažiūrėti, kas galės juos paneigti? Dar geriau – paviešinti bent 5 balsavimų rezultatus pagal kiekvieno seimūno, frakcijos ir partijos rezultatus. Tai gal tada nebereikės rinkiminiame klipe nei girtis, nei žadėti, kai žodžiai bus akivaizdžiai atvirkštiniai darbams parodyti?
Taigi prasidėjo auksinis ruduo – ne tik viščiukų skaičiavimo metas, bet ir mėšlavežis. Pastarasis ypač svarbus būsimų metų duonai kasdieninei.