Aktualijos

N.Puteikis: kandidatuoju į Prezidentus, nes atėjo laikas piliečiams susitelkti ir susigrąžinti demokratinę valstybę

Written by admin · 1 min read

Kandidatuoju į Prezidentus, nes noriu gyventi tokioje Lietuvoje, apie kokią mes visi svajojome 1990 metais, atkurdami savo valstybę.

Jaučiu pareigą priešintis pastaraisiais metais Lietuvoje įsigalėjusiai ,,valdomai demokratijai”, nes sąrašinėse partijose susiliejo senoji ir naujoji nomenklatūra, sukūrusi telefonu bei korupciniais ryšiais valdomą valdžios ir verslo vertikalę.

Vis labiau paminama LR Konstitucija, už tai Prezidentė net apdovanoja Konstitucinio Teismo teisėjus, kurie didina atlyginimus nomenklatūrai, varžo suverenias tautos ir piliečių teises, o Prezidentės skiriami teisėsaugos vadovai vietoj teisingumo gynimo dangsto korupciją.

 

Europos Sąjungos ir biudžeto lėšos naudojamos „grupės draugų“ naudai, pseudoįvaizdžio kūrimui ir problemų pudravimui, o ne jų sprendimui. Todėl nusikaltėliai degina bagažinėse moksleivę, kuri dėl išvogtos 112 numerio sistemos negali prisišaukti pagalbos, nuo preparatų perdozavimo miršta kūdikis, tuo tarpu nei vienas valstybės vadovas ar pareigūnas žuvusių artimųjų neaplanko, neatsiprašo, nesiekia patraukti šių nusikaltimų tikrųjų kaltininkų.

Valstybės valdymą turi atgauti tauta: būtina sugrąžinti 1994 metais panaikintas apylinkių (seniūnijų) tarybas, įvesti tiesiogiai renkamus seniūnus ir merus, o Seimą reikia formuoti tik iš vienmandatėse apygardose išrinktų Tautos atstovų. Tik tada sąrašinėse partijose atsiras bendruomenių lyderiai, viešo intereso gynėjai, kurie nomenklatūrines partijas pavers bendrąjį gėrį ginančių tautos atstovų institucijomis.

Kovosiu už suverenias Tautos teises ir teisingumą: atėjo laikas piliečiams susitelkti ir susigrąžinti demokratinę valstybę, kurioje visi būtų lygūs prieš įstatymus, o mūsų gerovės nesisavintų grupuotės ir monopolijos.

Naglis Puteikis

P.S.: trečiadienį, t.y. 2014 02 19 Vyriausiojoje rinkimų komisijoje užsiregistravau savarankišku politinės kampanijos dalyviu, o pretendento būti kandidatus į Prezidentus dokumentus teiksiu VRK-ai 2014 02 21 d.15.00.