Aktualijos

Pedofilija – Belgijoje ir Lietuvoje

Written by admin · 2 min read

Pirma siūlau pažiūrėti video įrašą – žiūrėti ČIA –  https://www.facebook.com/photo.php?v=563619020344907
 Jeigu pats video ir vertimas nėra sufabrikuoti – tam aš nematau priežasčių, nes originalą įmanoma rasti ir patikrinti, – tai situacija Belgijoje labai primena įvykius Lietuvoje.

 

Atkreipkite dėmesį į kai kurias aplinkybes:
 1) belgų parlamentaras kaltinamas, kad paviešino pedofilijos aukų skrodimo ekspertizės duomenis – ar tai neprimena Lietuvos Generalinės prokuratūros atsisakymo pateikti vaizdo medžiagą, kad neva bus pažeista nepilnametės privatumo apsauga? T.y. prisidengiama formaliu įstatymu tam, kad būtų užgniaužtas viešumas.
 2) video pabaigoje paaiškėja, kad belgų parlamentaras paviešino aukos intymios vietos (išangės) nuotrauką, kuri aiškiai rodo, jog ji buvo tvirkinama net ir tuomet, kai tas pedofilas jau buvo uždarytas, vadinasi, yra pedofilų tinklas – ar tai neprimena teisėjo Audriaus Cinino sprendimo paskelbti Drąsių Kedį kone „pedofilu“, t.y. kad mergaitės seksualinė patirtis įgyta tiktai tėvo namuose? Situacija apverčiama: tie, kas viešina ir ieško tiesos, paverčiami pedofilais tam, kad visi kiti pėdsakai būtų nuslėpti. Esu tikras: jei D. Kedys būtų gyvas, jam priklijuotų psichiatrinę diagnozę ir visus jo parodymus padarytų neveiksnius. Kaip ir šiam parlamentarui.
 3) teismo sprendimu uždrausta atlikti DNR testus dėl pėdsakų, paliktų ant pedofilų aukų, – ar tai neprimena Lietuvos teismų sprendimų „neskundžiama ir galutine nutartimi atiduoti nedelsiant mergaitę motinai“, arba A.Cinino „kaltinimo ribų nustatymo: kaltinama, kad buvo tvirkinama tiktai krikšto dieną ir tiktai tame bute“? Sąmoningai susiaurinama kaltinimų apimtis tam, kad ten nieko nerastų. T.y. teisėsauga veikia kaip nusikaltimsauga – tiesiogiai dangsto nusikaltimus.
 4) sudaromos tyrimo komisijos – užglaistomi ir ištrinami visi pėdsakai, vedantys iki aukščiausių pareigūnų – ar tai neprimena mūsų Seimo komisijų?

Kitos aplinkybės:
 a) liudininkai miršta, aukščiausi pareigūnai nori nuslėpti tiesą, užgniaužti bylą, negalima viešinti bylos aplinkybių – ar tai neprimena Lietuvos pedofilijos bylos?
 b) belgų parlamentaras vadinamas rasistu, neonaciu, psichiniu ligoniu – ar tai neprimena „Lietuvos ryto“ publikacijų? Tik anie pritaiko savo kontekstui, todėl jis – neonacis, o pas mus – teisinės valstybės griovėjai, kedofilai, psichiniai ligoniai.
 c) dėl tokių kaltinimų iš parlamentaro siekiama atimti jo teisinį imunitetą – ar tai neprimena Neringos Venckienės imuniteto atėmimo procedūros?

Dar vienas bendras panašumas: siekiama bet kokia kaina sugniuždyti vieną vienintelį asmenį, lyg jis būtų valstybės priešas nr.1, ir tuo pačiu metu visiškai užgniaužti bet kokius įtarimus organizuotai pedofilijai. Kas šiuo atveju svarbiau: vieno žmogaus galimas pamišimas ar visuomenės interesas gauti visą informaciją apie organizuotą didelį pavojų? Kažkodėl renkamasi visus šunis karti ant vieno žmogaus.

Dabar visi itin protingi žmonės pasakys, kad šis belgų parlamentaras yra populistas, siekiantis išsilaikyti valdžioje. Tokiems galime atsakyti klausimu: kam bus padaryta didesnė žala žiūrint iš visuomenės intereso pusės – ar užtildyti tokį parlamentarą ir paskelbti, kad organizuotos pedofilijos nėra, ar tirti kaip įmanoma plačiau, darant organizuotos pedofilijos egzistavimo prielaidą?

Šiaip bendrai paėmus Belgijos ir Lietuvos panašumai stulbina. Marksistai neklydo: establishmentas visur veikia labai panašiai.

Visiškai racionalu manyti, kad postmodernioje, t.y. suindividualintoje, seksualiai išlaisvintoje visuomenėje, kur pinigai tik dar labiau padeda įgyvendinti pačius individualiausius seksualinius troškimus, egzistuoja pedofilų organizacijos. Psichoanalizė paaiškina: su amžiumi kuo ekstremalesnio sekso griebiamasi tuomet, kai įprasti seksualiniai ryšiai jau nebeteikia gyvenime tos vitalizuojančios jėgos.

O tokie pastarųjų metų Latvijos, Belgijos ir Lietuvos įvykių panašumai rodo, kad šie iškrypėliai gali būti apėmę aukščiausius sluoksnius.

Ir būtų labai neracionalu manyti, kad taip būti negali.

andriussvarplys.wordpress.com

https://www.facebook.com/photo.php?v=563619020344907