Aktualijos

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. PROKREMLINĖ RUSIJOS PROPAGANDA: R. ŠIMAŠIUS – „EUROPINIS POLITIKAS, APLENKĘS LIETUVOS LAIKĄ“

Written by Redakcija · 47 sec read
 V. Radžvilas ir memorialinės lentelės generolui Vėtrai grąžintojai yra teisūs. Prokremlinė žiniasklaida jau triumfuoja, transliuoja propagandines laidas, siunčią “tiesos” žinią visam Pasauliui: 

Jie dievina Vilniaus merą R. Šimašių, tituluoja jį moderniu Europos politiku, kuris aplenkė Lietuvos laiką.  Pasak Rusijos propagandos – Lietuvoje vien fašistai, nacistai, žmogžudžiai. Mūsų „Šimašius-Vanagaitis“, spėju, netrukus gaus Rusijos valstybinį padovanojimą, gal Remigijaus vardu bus pavadinta gatvė ar skveras  Maskvoje? Šitokie nuopelnai, šitokia dovana Kremliaus propagandai. Tokios dovanos Kremliui įteikiamos ne kasdien.

O koks yra buvusio komjaunuolio L. Linkevičiaus vaidmuo visoje šitoje istorijoje. R. Šimašius lyg ir nelabai geras, o L. Linkevičius molodec, mūsų žmogus? Ar tikrai???   

**********************
Valentino Šapalo komentaras (Kaunas):

Niekšelių ir melagių neršto metas, o to katalizatorius yra Vilniaus meras. Nei vieno teisingo fakto- tik melas, melas ir dar kartą melas. Patys būdami fašistais ir šovinistais bando adpergti kitus, nieko dėtus. Galima tik užjausti rusų tautą (susipratusius), kuri yra šitaip įžūliai kvailinama, kuriems be perstojo meluojama. Kremlius ir jo propagandistai žurnalistai yra gerai įsisavinę F. Nyčės metodikas. Klaiku žiūrėti tokią TV.

**********************   Atsiuntė Kauno rinkėjų klubas