Aktualijos

Prof. L. Bloznelytė patvirtino savo liudijimą teisme

Written by admin · 1 min read

Profesorė onkologė Laima Bloznelytė
Pedofilijos bylą nagrinėjantis Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas šiandien išklausė onkologės, habilituotos biomedicinos mokslų daktarės, profesorės Laimos Bloznelytės liudijimo.

Žinoma medikė patvirtino, kad jai teko apžiūrėti kaltinamąjį pedofilija a. a. Andrių Ūsą, o už dėmės ant jo lytinio organo pašalinimą jai buvo siūloma „nemaža pinigų suma“.

„Pas mane pasirodė trys asmenys, atrodė, kad tai šeima. Vienas iš jų buvo apkūnus vyras, dvi moterys ir mergaitė“, – onkologės žodžius apie susitikimą, įvykusį beveik prieš penkerius metus, cituoja “Kauno diena”.

Vyras, kurį ji vėliau atpažino kaip A. Ūsą, pasakė, kad turi darinį ant lyties organo, prie visų jį parodė ir paprašė pašalinti. Medikė atsisakė tai daryti, nurodžiusi, kad tai visiškai nekenksmingas darinys – vyndėmė.
 
“Tada, mano nuostabai, vyresnioji moteris pradėjo aiškinti, kad ne jūsų reikalas, kodėl reikia šalinti. Man buvo pasiūlyta nemaža pinigų suma. Tiksliai nepamenu, kokia, bet nemaža“, – cituoja alfa.lt.
 
L. Bloznelytė prisiminė, kad šio vizito metu jaunesnioji moteris, kurią ji vėliau atpažino kaip L. Stankūnaitę, prisistatė esanti iš Garliavos, tačiau vyresnioji liepė tylėti ir nesakyti, iš kur.
 
Į pastabą, kad vyndėmė nėra fiksuota A. Ūso medicininiuose dokumentuose, onkologė atsakė: „Gorbačiovas irgi turi vyndėmę, bet vargu ar ji aprašyta medicininėje kortelėje, nors visas pasaulis ją mato“.
 
Teisme dalyvavusi antroji A. Ūso žmona Goda klausė, kaip šios vyndėmės galėjo nepastebėti ji pati, pusę metų gyvenusi su A. Ūsu. Medikė teigė, kad G. Ūsienė turėjo pastebėti tą darinį – rašo “Kauno diena”.
 
Ekspertai.eu primena, jog prieš šį liudijimą spauda mirgėjo pranešimais apie bandymus kelti profesorei baudžiamąją bylą, kuriuos teisininkas Paulius Markevičiaus įvertino kaip spaudimą liudininkei, kad ji pakeistų parodymus.

ekspertai.eu