Aktualijos

R. Karbauskis apie kanapių įteisinimą: tai būtų katastrofa

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Nuotrauka: Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.ir informacija

 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikrai nepalaikytų sprendimo legalizuoti Lietuvoje kanapes, teigia partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Pasak jo, tai būtų neatsakinga ir kitų liberalių partijų norą jas įteisinti, pasak jo, galima vertinti kaip tam tikrą norą užsiimti tautos genocidu.

R. Karbauskis pabrėžia, kad artėjančiuose Seimo rinkimuose konkuruoja liberalios bei tradicines vertybes ginančios partijos. Pasak jo, šiuo metu konservatoriai ir socialdemokratai yra liberalių pažiūrų partijos ir vienai jų laimėjus rinkimus, bus daroma liberali koalicija Seime, kuri sieks įteisinti kanapes.

„Šiuose rinkimuose labai akivaizdžiai susidurs liberalių požiūrių partijos ir partijos, atstovaujančios tradicinėms vertybėms. Liberaliomis partijomis galiu įvardinti konservatorių partiją, abi liberalų partijas, „Laisvę ir teisingumą“. Taip pat socialdemokratų vakarykščiai pareiškimai parodė, kad jie aiškiai gins liberalias vertybes. Taip pat galime daryti prielaidą, kad šios partijos, jei turės daugumą Seime, jos sudarys koaliciją. Kas tuomet bus? Jie visi teigia, kad įteisins kanapes, narkotikus. Tai yra neįtikėtina, bet tiesa. Konservatorių kandidatas Mykolas Majauskas šioje kadencijoje keturis kartus teikė Narkotikų legalizavimo įstatymo projektą. Akivaizdu, kad reikia balsų daugumos ir mes būsime viena pirmųjų ES šalių, be Olandijos, įteisinusi narkotikus. Aš nežinau, kaip tai priima visuomenė, bet, mano nuožiūra, tai būtų katastrofa. Tai absoliučiai neatsakinga ir galima vertinti kaip tam tikrą norą užsiimti mūsų tautos genocidu“, – Kaune teigė R. Karbauskis.

„Tiek, kiek projektų Kaunas įgyvendina šiuo metu, neįgyvendina joks kitas miestas. Jeigu lygintume su Vilniumi, tai reikia tik apgailestauti, kad Vilniaus miestui vadovauja liberalai. Tikriausiai būtų neįmanoma įvardinti rimtprojekto, kuris šiuo metu būtų įgyvendinamas Vilniuje“, – sakė jis.