Aktualijos

Remigijus Žemaitaitis. Romano Abramovičiaus afera – tai milijardų eurų vertės gudrus planas: Lietuvos respublikos pilietybę savo palikuonims…

Written by Redakcija · 3 min read
 1. A. Kubilius, G. Kirkilas ir E. Zingeris, “tipo” reaguodamas į litvakų pasakojimus čia ir dabar, nusprendė susukti aferą, kuri vadinasi – suteik pilietybę kam tik nori, jei jis iki 1940 metų išvyko iš Lietuvos. Pagal galiojančią 2015.11.28-2016.06.30 redakcijos 2 straipsnio 3 dalį, kurioje buvo nustatyta, kad “ASMUO PASITRAUKĘS IŠ LIETUVOS RESPUBLILOS IKI 1990 m. Kovo 11 d. ….”
  Akivaizdu – PASITRAUKĘS!!!! Pasitraukęs pagal teismų praktiką, tai asmuo dėl kankinimų, galimos tremties, persekiojimų ir pan. ŽMOGUS BUVO PRIVERSTAS PASITRAUKTI!
 2. Vienas-du ir šie trys PURVINI KOMUNISTAI – A. Kubilius, G. Kirkilas ir E. Zingeris, pasiūlo įstatymo dviejų punktų pakeitimą, kuriuos, remiantis iš tuo metu esamos viešos erdvės, komentarų ir dokumentų, galimai, parengė labai jau lietuviams ne FAINA KUKLIANSKY.
  Pakeitime atsiranda nauja sąvoka – asmuo, IŠVYKĘS iš Lietuvos iki 1990 m. Kovo 11 d….
  Akivaizdu – IŠVYKĘS, tai reiškia, kad žmogus savo noru išvyko, gal į Afriką, Kubą, Rusiją, Palestiną ir pan. Tiesiog išvyko atostogų ar šiaip kur kitur.
  Skirtumas tarp žodžių PASITRAUKĘS ir IŠVYKĘS, akivaizdus.
 3. Pagal LR Pilietybės įstatymo 2 straipsnio 7 dalį, Lietuvos Respublikos piliečio palikuonis – iki 1940 m. birželio 15 d. Lietuvos Respublikos pilietybę turėjusio asmens -vaikas, vaikaitis ar provaikaitis.
  Visiškai aišku, kas gali atkurti ar įgyti LR PILIETYBĘ – tai asmens, kuris turėjo Nepriklausomos Lietuvos pilietybę iki Rusijos okupacijos (1940 06 15) – VAIKAI, VAIKAIČIAI ar PROVAIKAIČIAI