Aktualijos

Rinkimams į LR Seimą artėjant

Written by admin · 55 sec read

Tautieti,
Mes, visame pasaulyje gyvenantys lietuviai, kviečiame vienytis ir pagaliau parodyti buvusioms, esamoms ir būsimoms Lietuvos valdžioms, kad esame jėga!
Mūsų, gyvenančių ne Lietuvoje, yra daugiau kaip pusė milijono ir mes galime nusverti, kokia valdžia bus Lietuvoje kitus ketverius metus.
Mes kviečiame visus vienytis ir Seimo rinkimuose balsuoti už buvusią teisėją NERINGĄ VENCKIENĘ ir jos naujai įkurtą partiją „DRĄSOS KELIAS“, kurių labai bijo buvusi ir dabartinė valdžia.

Turbūt esi girdėjęs apie šią drąsią moterį, išdrįsusią susikauti su visa Lietuvos teisėsaugos mafija, ir jos bandymus apginti mažą brolio mergaitę, kurią valdžia pagrobė pasitelkusi net 240 iki dantų ginkluotų policininkų. Už tiesos paieškas tą moterį valdžia ir toliau persekioja ir bando žūtbūt pasodinti į kalėjimą.
Padėkime jai, padėkime savo artimiesiems Lietuvoje!
PAKEISKIME LIETUVĄ! MES VISI KARTU TAI GALIME!
Viso pasaulio lietuviai balsuoja už teisininkę Neringą Venckienę ir „Drąsos kelią“ Seimo rinkimuose spalio 14 (I rinkimų turas) ir 28 (II rinkimų turas) dieną.
 
Kad būtum įtrauktas į rinkėjų sąrašą Tau reikia IKI RUGSĖJO 10 DIENOS užpildyti rinkėjo anketą, kurią rasi Lietuvos diplomatinės atstovybės savo šalyje internetiniame puslapyje. Tik tada savo nurodytu adresu gausi balsavimo biuletenį ir galėsi balsuoti paštu arba tiesiogiai.
Jei bus kas neaišku, kreipkis į savo ambasadą.
Siųsk šį laišką savo draugams, giminėms, pažįstamiems – visiems lietuviams, gyvenantiems ne Lietuvoje. 

Viso pasaulio lietuviai
 
Ambasadų adresus gali rasti čia: http://www.vrk.lt/lt/2012_seimo_rinkimai/informacija-rinkejui/del-balsavimo-uzsienyje.html: 
 

Up Next: Balsuokime!