Aktualijos

Šalies okupacija alkoholiu

Written by admin · 8 min read

Alkoholis yra narkotinis, Lietuvos etnosą žudantis nuodas.
Prekybai nuodais negalioja įprasti maisto produktų prekybos standartai.
Propaguoti (reklamuoti) žudančią mūsų etnosą priemonę – alkoholį – yra nusikaltimas, nes reklama yra skirta vaikams ir jaunimui. T.y. žudoma tautos ateitis. O žudymas yra Dangaus keršto šaukianti nuodėmė.
NUSIKALTIMAS yra atidėti ribojančias alkoholio reklamą ir prekybą priemones mistiniems 2016 m. Vaikų ir jaunimo narkotizavimas alkoholiu turi būti stabdomas dabar ir skubos tvarka.

Vaikų narkotizavimo alkoholiu slaptos priemonės: saldainiai su alkoholiu dėžutėse, kai kurių ledų rūšys, pripildytos alkoholio, tortai, aplaistyti alkoholiu ir pan. turi būti pardavinėjami asmenims tik nuo 21 m. specializuotose parduotuvėse.

Negi pinigų troškimas kai kuriuos seimo narius paverčia bejausmiais drakonais, pragirdomos jaunosios kartos sąskaita, moterų – žmonų, motinų, dukterų ašarų sąskaita, dėl alkoholio kilusių gaisrų, avarijų, muštynių, įvairiausių nelaimių sąskaita, apsigimusių palikuonių sąskaita, norinčių susikurti sau laimę? Nebus tokiems laimės, kuriamos per kitų nelaimes.
***
Arkivyskupo Sigito Tamkevičiaus viešas kreipimasis į LR Seimo narius

Moralės ir demokratijos egzaminas Seimo nariams

Netrukus LR Seimas laikys moralės egzaminą. Balsuodami už arba prieš alkoholinių gėrimų reklamos išsaugojimą, Seimo nariai pademonstruos, kas jiems svarbiau: Lietuvos vaikų sveikata ir ateitis ar alkoholio gamintojų pelnas.

Ilgus metus bejėgiškai stebėjome, kaip geria ir prasigeria Lietuvos vaikai, nes jų girtavimas, prasidėjus agresyviai alkoholinių gėrimų reklamai, išaugo keliolika kartų. Šią kaltę bandantys nusimesti Seimo nariai visą atsakomybę siekia suversti tėvams ir šeimoms.

Seimas laikys ir demokratijos egzaminą, nes kai kurie Seimo nariai, teigdami, jog pasigenda konstruktyvaus dialogo su sveikatos gynėjais, neįsiklauso į daugybės piliečių, moksleivių, tėvų organizacijų, bendruomenių, sveikatos specialistų, mokslininkų ir net tarptautinių ekspertų nuomonę. Atvirkščiai, siūloma nebijoti šių visuomenės grupių ir elgtis drąsiai – palaikyti tik ekonominį interesą.

Teigiama, kad vaikai alkoholio reklamos negali matyti, nes ji uždrausta po 23 valandos televizijoje ir radijuje. Tačiau sąmoningai nutylimas jiems keliamas išorinės, interneto ir spaudos reklamos pavojus. Teigiant, kad tvarkingų šeimų vaikai po 23 valandos turi miegoti ir negali matyti reklamų per televiziją, drauge patvirtinama, kad nereikia rūpintis socialiai apleistų ir netvarkingų šeimų vaikais, kurie tokios tėvų apsaugos tikėtis negali.
Nepaisant to, kad civilizuotose Europos valstybėse, kur geriančių vaikų procentas yra vienas mažiausių (pvz., Norvegijoje ir Islandijoje), alkoholio reklama yra draudžiama, tačiau analogiški siūlymai Lietuvoje prilyginami radikalų siautėjimui ir talibaniškos tvarkos įvedimui.

Sveikos gyvensenos oponentai nuolat piktinasi tai Bažnyčios, tai visuomeninių organizacijų, tai sveikatos specialistų argumentais, aukščiau už viską iškeldami ekonominį motyvą ir teigdami, kad reikia skatinti Lietuvoje veikiančias alkoholio bendroves. Tai rodo, kad žmogaus gyvybė ir sveikata šiandien pralaimi siauram neatsakingo verslo siekiui gauti didesnį pelną žmonių, o šiuo atveju – ir vaikų, sąskaita.
Linkiu, kad Jūsų balsavimas dėl alkoholio reklamos parodytų Lietuvos žmonėms politikų rūpinimąsi ne vien verslo grupių interesais, bet ir visų Lietuvos žmonių ateitimi.

Pagarbiai – Arkivysk. S. Tamkevičius
Kaunas, 2011 m. lapkričio 7 d.

http://www.kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=140&ncid=2&nid=622
***
Alfa.lt 2011-11-10. Sūrskis: (Kalba telefonu.) Alio, čia policija?.. Sūrskis trukdo… Sūr-skis… Mane muša ir psichologiškai terorizuoja Mauzeris… Žinoma, atvažiuokit!!! Ir kuo greičiau… Šeškinės 20.
Mauzeris: Ką jūs čia darot?… Jūs žinot, kad už melagingus pranešimus policijai gresia bauda ar dar blogiau – Valinsko likimas…
Sūrskis: Čia eksperimentas. Aš tikrinu policijos darbą… Seku Seimo narės Dinaldos Meiželytės-Svilienės-Kaluginos pavyzdžiu… Turim visi tikrinti policijos darbą… http://www.alfa.lt/straipsnis/12952658/Smurtas.Donaldos.seimoje..

nuo.2.prom.=2011-11-10_09-00/
***
15min.lt. Ketvirtadienį 10 val. prieš Seimo posėdį parlamentarams, alkoholio įstatymo pataisų pateikimo stadijoje palaikiusiems siūlymus dėl visiško alkoholio reklamos draudimo atsisakymo, bus įteikti vardiniai buteliai su raginimu galutiniame pataisų priėmimo etape palaikyti alkoholio reklamos draudimą. Pasak akciją organizuojančios Jaunųjų konservatorių lygos, šis Seimas turi istorinę galimybę uždraudžiant alkoholinių gėrimų reklamą imtis realaus visuomenės, o ypač jaunimo, blaivinimo. Kartu su vardiniais buteliais Seimo narius pasieksiančiame kreipimosi tekste parlamentarai yra kviečiami atkreipti dėmesį į jaunus žmones bei pavojingai didelį nepilnamečių, kurie jau ne kartą yra vartoję svaigiuosius gėrimus, skaičių. „Remdamiesi tarptautine patirtimi, žinome, kad dar 2009 metais Vokietijoje atliktas tyrimas įrodė, jog reklama skatina jaunimą vartoti alkoholinius gėrimus. Neabejojame, kad tokia pati situacija yra ir Lietuvoje. Būtent dėl to dabartiniams Lietuvos paaugliams, kurie užaugo su šūkiu „Mus vienija alus ir pergalės!“, vartoti alkoholį yra natūralu ir priimtina. Būtent dėl reklamos įtakos tokios nuostatos lengvai įaugo į jaunų žmonių pasąmonę ir visos prevencinės priemonės sunkiai pasiteisina, nėra populiarios ir paveikios. Juk situacija, kad mūsų šalyje vienam gyventojui, skaičiuojant kraštiečius nuo 15 metų, per metus tenka net keliolika litrų absoliutaus alkoholio, nėra normali ir toleruotina“, – teigia akcijos organizatoriai.
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-nariams-vardiniai

buteliai-su-raginimu-palaikyti-alkoholio-reklamos-draudima-56-179052
FOTO: http://www.lrytas.lt/-13209303651319479680-dovanos-seimūnams-j

ų-vardais-pavadintas-alus-nuotraukos.htm
***
KK 2011-11-10 Aukščiausiasis Teismas nepadėjo taško garsiojoje Kauno pedofilijos byloje: atmetė Generalinės prokuratūros skundą, kuriuo ji prašė nutraukti pedofilijos bylą, kadangi vienintelis kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs.
Pedofilijos byla toliau bus nagrinėjama Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

http://www.komentaras.lt/?p=12860
***
KK. 2011-11-10 Vidmantė Jasukaitytė Replika. Kodėl??? Pavojingų žaidimų žaidėjai įsisiautėjo ir pradėjo daryti vaikiškas klaidas. Tos klaidos kaip tik ir parodė esmę.
http://www.komentaras.lt/?p=12850
***
KK. 2011-11-10 A.Sakalas ,,pragydo” nusikalstamo pasaulio žargonu ir galimai atskleidė ,,slaptojo policijos informatoriaus” skandalo tikslus.
http://www.komentaras.lt/?p=12839
***
KK. 2011-11-09 Vakar vienos televizijos laidoje generalinio policijos komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas pareiškė, kad tariamas policijos informatorius, iš anksto neva pranešęs apie Kauno žudynes, yra melagis ir klausė, kas už tai atsakys. Visvaldo Račkausko teiginius apie liudininko nepatikimumą ir melavimą patvirtina ir kiti, stebėję liudininko pasakojimą: liudininkas melavo, jog Drąsius Kedys nuolat vartojo narkotikus ir kad žudynių dieną neva ėjo žudyti prisiuostęs kokaino. Šiuos liudininko žodžius paneigia prokuratūros Vokietijoje atlikta Drąsiaus Kedžio plaukų ekspertizė, kuri nustatė, kad devynių mėnesių laikotarpyje (D.Kedys rastas negyvas 2010 n. balandžio mėn.) D.Kedžio organizme narkotikų nerasta. Tai įrodo, kad spalio 5 d. D.Kedys narkotikų tikrai nevartojo.
http://www.komentaras.lt/?p=12822
***
Vatikanas. Priimdamas naują Vokietijos ambasadorių, popiežius Benediktas XVI pasmerkė prostituciją ir pornografiją, tiek erotiką internete.
http://press.catholica.va/news_services/press/vis/dinamiche/b0_en.htm
***
LifeSiteNews.com. Istorija apie Melanie Pritchard. Ji žinoma Gyvybės ir skaistumo gynimo oratorė. Pernai ji vos nenumirė dėl embolizmo per gimdymą. Daktarai davė 0 proc. galimybę jai išgyventi, bet ji pilnai pagijo.
http://www.lifesitenews.com/news/the-day-i-died-the-dramatic-death

and-recovery-of-pro-life-activist-melanie
***
MADISON, Wisconsin, 2011 11 09 (LSN) Viskonsino gubernatorius Scott Walker po 25 m. laiko sugražino ,,Kalėdų“ eglutės pavadinimą. Paskutinius 25 m. ji buvo oficialiai vadinama ,,švenčių“ eglute.
***
Afrika, 2011 11 08 (LSN) Ganos prezidentas John Evans Atta Mills pasmerkė Britanijos kultūrinį imperializmą. ,,Kaip tautos prezidentas niekada nepalaikysiu bet kokio bandymo legalizuoti homoseksualumą Ganoje.“ Praėjusį trečiadienį premjeras David Cameron sujungė paramą besivystančioms šalims su homoseksualumo legalizavimu. Panašiai Britaniją pasmerkė ir kalbėjo Malavio, Ugandos, Tanzanijos, Zanzibaro valdžių atstovai.
http://www.lifesitenews.com/news/let-them-cut-off-aid-african-countries

revolt-against-uk-threat-to-cut-aid
***
ROMA, 2011 11 08 (LSN) Gyvybės Gynėjai pasmerkė Airijos vyriausybę, kad uždaro Vatikano ambasadą. Per metus jos išlaidos sudarė €700 000 per metus. O JTO padaliniui – UNFPA, kuri susijusi su prievartinėmis abortų, sterilizacijos ir gyventojų kontrolės programomis Kinijoje Airija skyrė 30 milijonų. http://www.lifesitenews.com/news/pro-life-leaders-slam-abrupt-closure

-irish-embassy-to-vatican

***
Delfi.lt 2011 11 08 Lietuvoje turėtų kiek atpigti natūralūs vaisių ir uogų vynai, midus, nes antradienį Seimas priėmė Vyriausybės teiktą Akcizų įstatymo pataisą, mažinančią akcizą šiems gėrimams. Tuo pačiu sprendimu padidintas akcizas spirituotiems vynams. Už pataisos priėmimą balsavo 79 Seimo nariai, 5 susilaikė, nė vienas neprieštaravo. Šiuo metu natūraliems vaisių ir uogų vynams, midui taikomas 216 Lt už hektolitrą (100 litrų) akcizas. Priimtame projekte numatyta, kad vynui ir kitiems fermentuotiems gėrimams būtų taikomas 198 Lt akcizas.
Taip pat nuspręsta nuo 53 Lt iki 58 Lt už hektolitrą padidinti akcizą natūralios fermentacijos vynui, ne stipresniam nei 8,5 laipsniai. Toks akcizų mažinimas, bendrovės „Anykščių vynas“ skaičiavimu, natūralaus uogų ir vaisių vyno pardavimą padidintų iki 30 proc.
http://verslas.delfi.lt/business/seimas-sumazino-akciza-naturaliems

vaisiu-ir-uogu-vynams-midui.d?id=51535239
***
BOSTONAS, 2011 11 07 (LSN) Prieš vyro ir moters santuoką kovą pradėjo ir kai kurios korporacijos. Tarp jų yra Microsoft, Starbucks, Google, NIKE, Levi Strauss and Co., CBS, Aetna, Blue Cross Blue Shield of Mass., Time Warner Cable, Xerox, Zipcar, Stonyfield Farm.
http://www.lifesitenews.com/news/nike-microsoft-google-support-striking

down-defense-of-marriage-act
***
2011 11 07 (LSN) Nors Marie Ideson jau turėjo 6 vaikus, kai pastojo būdama 40 m., bet sužinojusi kad vaikas su Dauno sindromu, padarė abortą. Dėl to suiro jos santuoka ir gyvenimas. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2053946/Having-amnio-test

ruined-life-Bullied-abortion-bitterly-regrets-Downs-dilemma-mother-

dreads-tore-family-apart.html
***
PHOENIX, Arizona, 2011 11 07 (LSN) – Tyrėjai iš Arizonos valstijos universiteto rado,k ad sintettinis progestino hormonas medroxyprogesterone acetate. naudojamas kontraceptike Depo Provera, atima atmintį. http://www.lifesitenews.com/news/study-birth-control-shot-linked-to-memory-loss
***
2011 11 07 (40DaysforLife.com) – Per 40 dienų Už gyvybę kompaniją JAV buvo išgelbėta 508 kūdikių gyvybės.
http://www.lifesitenews.com/news/40-days-for-life-ends-with-at-least

508-lives-saved-from-abortion
***
Aurelijaus Verygos kalba apie alkoholį

http://rutube.ru/tracks/4979103.html?v=ea40a0c5f40287a92f6d0e5645314701

***
NUGIRDYTA LIETUVA. Respublika.lt 2011 11 08 Neblaivus darbininkas pražudė savo kolegą. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes

/neblaivus_darbininkas_prazude_savo_kolega/
***
Kas mus valdo? Iš serijos apie prasigėrusius seimūnus. Seimo etikos sargai kreipiasi į policiją dėl D.Meiželytės elgesio.
http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=51543561
D. Meiželytės nuopolis.
http://www.aguoga.lt/lt/content/d-meizelytes-nuopolis
***
Girtaujantys Seimūnai. ,,Švyturio šalies vaikai”, 2 serija
http://www.youtube.com/watch?v=Y_1NWtXDlwU
***
Veidas.lt Gintaras Sarafinas Primityvūs žaidimai. Visi šie primityvūs žaidimai, gąsdinimai ir verkšlenimai visiškai neįtikina. Kur kas labiau įtikina paprasto gydytojo psichiatro, biomedicinos mokslų daktaro Aurelijaus Verygos ir brangių lobistų samdytis negalinčių blaivininkų argumentai, kad padidinus alkoholinių gėrimų akcizo mokesčius ir stipriai apribojus alkoholinių gėrimų reklamą Lietuvoje stipriai sumažėjo alkoholinių psichozių ir apsinuodijimų alkoholiu, sumažėjo neblaivių vairuotojų padarytų avarijų ir suluošintų žmonių, sumenko nelaimingų atsitikimų su išgėrusiais žmonėmis darbovietėse, apmažėjo tiesiog gatvėse besišlaistančių girtų asmenų. Ir visa tai įvertinus pinigine išraiška paaiškėjo, kad visomis prasmėmis valstybė bei jos gyventojai stipriai išlošė.
http://www.veidas.lt/primityvus-zaidimai
***
Th. Babor: ,,Reklamos draudimas padės sumažinti alkoholio vartojimą”

http://www.etaplius.lt/Aktualijos/Th.-Babor-Reklamos-draudimas

pades-sumazinti-alkoholio-vartojima
***
Pražūtingas alkoholio reklamos įstatymo projektas
Alkoholio gamintojai siekia nevaržomai reklamuoti savo produkciją. Ypač pražūtingai tokia reklama veikia vaikus ir jaunimą. Tam Seime yra stumiamas Alkoholio kontrolės ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIP-3188(2)). Lapkričio 10 d., ketvirtadienį, nuo 12.10 iki 13.00 numatytas šio projekto priėmimas.
Jeigu šis įstatymo projektas bus priimtas alkoholio reklama bus leidžiama:
1) visuomenės informavimo priemonėse;
2) koncertų, cirko, diskotekų, jaunimo sporto ir laisvalaikio renginių, kitų masinių renginių, teatro spektaklių, kino ir videofilmų demonstravimo vietose, išskyrus šių renginių vietose esančias prekybos vietas. Masiniuose renginiuose (išskyrus vaikams ir paaugliams iki 18 metų skirtus renginius) gali būti pateikiamas renginį remiančios ir alkoholinius gėrimus, kuriais leidžiama prekiauti masiniuose renginiuose, gaminančios arba jais prekiaujančios įmonės pavadinimas ir (ar) prekės ženklas, pagal turinį ir formą neprieštaraujantys teisės aktų reikalavimams;
3) švietimo, mokslo ir ugdymo įstaigose;
4) visose sveikatos priežiūros įstaigose;
5) visuomeninio transporto priemonių viduje ir išorėje;
6) degalinėse ir jų teritorijose, išskyrus jose esančias alkoholinių gėrimų prekybos vietas;
7) ant atvirlaiškių, vokų ir pašto ženklų.
Kas ir kaip balsavo už šį įstatymo projektą svarstymo eigoje matysite čia:
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-12274
Balsavimas pagal frakcijas:
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-12274&p_var=2
Visi, kurie balsavo už šį įstatymo projektą yra įvardinti kaip tautos naikintojai.
Skleiskite šią informaciją kuo plačiau. Susisiekite su Seimo nariais kurie balsavo “už” ir dar kartą pabandykite juos įtikinti jų pozicijos pražūtingumu. Paraginkite tuos Seimo narius, kurie nedalyvavo balsavime, dalyvauti šio įstatymo projekto priėmime ir balsuoti ,,prieš” šį įstatymo projektą arba susilaikyti.
***
A. Guoga. Šalies okupacija alkoholiu.
http://www.aguoga.lt/lt/content/salies-okupacija-alkoholiu
***
Rusijos narkologai už reklamos apribojimą:
http://news.mail.ru/politics/7120523/
***
Brendenas po gimimo išgyveno tik 14 valandų, bet jį savo rankose laikė mama ir tėvas. http://www.lifesitenews.com/news/brenden-only-lived-14-hours-but-his-mom-and-dad-held-him-in-their-arms
***
lzinios.lt 2011 11 04 Kiekvienam, pagautam geriant alkoholinius gėrimus, Nangarharo provincijoje rytų Afganistane gresia griežta bausmė. Teisėjai tokiam žmogui skiria 80 rykščių, praneša Institute for War & Peace Reporting.
http://www.lzinios.lt/Pasaulis/Alkoholio-megeju-laukia-80-ryksciu
***

Как организовать общество трезвости на приходе. Священник Игорь Бачинин. http://diaconia.ru/metod_rekom/alko_230311_acro5.pdf
***
Tik viešumas išgelbės nuo Seimo narių savivalės. Norėtųsi, kad žinotumėte, kas iš tiesų vyksta Seimo užkulisiuose ir kaip Seimo nariai yra ,,atviri konstruktyvioms diskusijoms”. http://blaivus.blogspot.com/2011/11/tik-viesumas-isgelbes-nuo-seimo-nariu.html
***
Buvęs transseksualas pasakoja savo istoriją:
http://www.lifesitenews.com/news/journey-to-manhood-a-former

transsexual-tells-his-story
***
CIŪRICHAS, Šveicarija, 2011 11 03 (HLIWorldWatch.org) – Ciuricho policija buvo priversta panaudoti ašarines dujas ir vandens patrankas, kad suvaldyti kontra demonstrantus, kurie norėjo sutrukdyti Gyvybės demonstracijai. Nors santykis Už gyvybę ir prieš gyvybę buvo 10:1, bet pastarieji elgėsi chuliganiškai.
http://www.lifesitenews.com/news/police-break-up-counter-protest-to-swiss-march-for-life-with-tear-gas-water http://www.marschfuerslaebe.ch/
VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=jGLfwZ-XRRs&feature=

player_embedded#at=30
***
TORONTO, 2011 11 01 (LifeSiteNews.com) Šokas: ekspertai per konferenciją sakė, kad nebūtina reikalauti donoro mirties, kad paimti organus.
http://www.lifesitenews.com/news/shock-requiring-death-before

organ-donation-is-unnecessary-say-experts
***
Balsavimo rezultatai dėl alkoholio reklamos įsigaliojimo panaikinimą: Balsavo Seimo narių: 103 iš 140.
Balsavimo rezultatai: už – 55, prieš – 35, susilaikė – 13, pritarta.

http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-12274
***
© PRO VITA Daugiau žinių: http://provita.vdu.lt