Aktualijos, Kultūra ir menas

Sausio 13-oji ir NEUŽMIRŠTUOLĖ-NEZABUDKĖ

Written by Redakcija · 1 min read

Negaliu nutylėti, gavus reklaminį laišką iš Kauno, kurį spausdinu apačioje. Tikiu, kad tikras Lietuvos, Lietuvos Laisvės patriotas NIEKADA NESISEGS IR NEREKLAMUOS POPIERINĖS NEUŽMIRŠTUOLĖS – NEZABUDKĖS.

Mano sūnėnas Titas Masiulis, kuriam Trispalvė, Vytis, Gedimino stulpai buvo aukščiausia šventenybė, dėl jų jis vyko į mitingus Vilniuje, dėl Lietuvos Laisvės siekio buvo nušautas Sausio 13-ąją prie TV bokšto, tikriausiai karste apsiverstų, jei žinotų, kad Laisvės simboliai taip prikišamai keičiami į NEZABUDKES.

Tomas Baranauskas. Sausio 13-osios „neužmirštuoliai“: chamizmas keičia pasiaukojimą?

Laiškas-kvietimas mylėti nezabudkę:

“Gerbiamieji ,

Laba. Pasitinkant  Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį   kviečiame stebėti 2021 metų Laisvės gynėjų dienos programą nacionalinio transliuotojo – Lietuvos radijo ir televizijos eteryje, taip pat aplankyti virtualias parodas Lietuvos Respublikos Seimo interneto svetainėje ir kituose portaluose. 

Atsižvelgiant  į COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemiją ir į paskelbtą karantiną, atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečiui skirti renginiai ir priemonės, kurie negali vykti dėl paskelbto karantino, bus perkelti į 2021 metų rugpjūčio mėnesį.  
 Taip kviečiame prisijungti prie jau gražia tradicija tapusios  NEUŽMIRŠTUOLĖS akcijos.

 Daugiau Lietuvos Respublikos Seimo pranešime. 
Nenumaldomai artėja Sausio 13-oji. Todėl kviečiame įsisegti neužmirštuolės žiedą, kuris primena mums, kodėl jau 30 metų esame laisvi. Pagerbkime žuvusias aukas ir nukentėjusiuosius, išsaugokime atminimą ateities kartomis.
Įvertinant dabartinę epidemiologinę situaciją ir siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, sudarėme galimybę įsigyti siuvinėtus žiedelius mūsų partnerių el. parduotuvėje. Nuoroda: https://bit.ly/SiuvinetaNeuzmirstuole
Tačiau, kaip ir įprasta,

Narvesen Lietuva

ir

Lietuvos spauda

prekybos vietose išlieka galimybė įsigyti popierines neužmirštuoles.

Taip pat, nuo šių metų galite patys pasirinkti, kokio dydžio bus skiriama auka.
Giliname bendradarbiavimą su

Krašto apsaugos savanorių pajėgos

, todėl nuo šiol skiriamos lėšos bus skirtos kartu inicijuojamoms švietimo ir pilietiškumo skatinimo veikloms vykdyti.

Pagarbiai
Julija Iskevičienė
tel.861023614