Aktualijos

SEIME GILJOTINA ŽVEJAMS VERSLININKAMS

Written by Redakcija · 2 min read

         ASOCIACIJŲ SĄJUNGA „ŽUVININKŲ RŪMAI“ 

     „ŽUVININKŲ RŪMAI“ THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS 

L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

Jos Ekscelencijai Europos Komisijos Pirmininkei Ursulai von der Leyen

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen 

LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei

LR Seimo nariams  

Europos Parlamento nariams

Žvejams

Žiniasklaidai

SEIME GILJOTINA ŽVEJAMS VERSLININKAMS

                  Vilnius,  2023-05-10

2020-12-11  pagal Seimo daugumos iniciatyvą balsuojant buvo nutarta UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ.

KONSTATUOJAME, kad šis Seimo naujosios kadencijos nutarimas  priimtas kaip svarbiausias,  fundamentaliausias ir REIKLALINGIAUSIAS  LIETUVOS PROBLEMOMS SPRĘSTI.  Seimas iki šiol NEBUVO PRIĖMĘS IR IKI ŠIOL NEBUVO SVARSTOMI  NUTARIMAI: 

Dėl girtuoklystės mažinimo.

Dėl psichotropinių ir narkotinių medžiagų mažinimo.

Dėl korupcijos mažinimo.

Dėl prostitucijos mažinimo.

Dėl plėšikavimų ir banditizmo.

Dėl žudymų ir savižudybių mažinimo.

Dėl 1 milijono pabėgusių žmonių iš užsienio susigrąžinimo.

Dėl žmonių socialinės padėties gerinimo – pagal šį rodiklį Lietuva yra Europos Sąjungos valstybių dugne.

PAŽYMĖTINA, kad pagal KORUPCIJOS  lygį pagal STT tyrimus Seimas tarp svarbiausių, atsakingiausių ir įtakingiausių organizacijų pagal KORUPCIJOS lygį užima TREČIĄ VIETĄ.

Seimo valdančioji dauguma nuo 2020-12-11 naudodama žmonių ir lėšų išteklius buldozeriu stumia verslinės žvejybos draudimo įstatymo pataisas.

2022 metais Seimas ir vyriausybė surado apie 10 milijonų eurų žuvininkystės verslo draudimui. APMAUDU, kad Seimas skyrė 10 milijonų eurų žvejybos  verslo draudimui kai verslininkai neprašo, bet Seimas ir Vyriausybė atsisako tuos 10 milijonų eurų skirti Ukrainai kovojančiai prieš Rusijos agresorius.

ARTIMIAUSIU LAIKU valdančiosios daugumos kudlotoji  CERBERĖ užblopkavusi Kaimo komiteto veiklą tarytum Poncijus Pilotas vadovaudamasi Gazpromo bei konservatorių I. Šimonytės ir L. Andrikienės finansuojamo „Lašišos dienoraščio“  išmislais sklelbs žvejų verslininkų inkviziciją. BUDELIAI su TS-L KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PARTIJOS vėliavomis ir vimpelais tarytum  maitvanagiai, hienos,  kojotai ir  šakalai SPIEGDAMI ŠAUKS: „sovietai nesugebėjo, bolševikai ir komunizmas nesugebėjo, net Amerika ir Kinija nesugebėjo uždrausti verslinę žvejybą. MES valdančiosios daugumos partijos  nušluostysim nosis NATO, Šengeno erdvei, Europos Sąjungai ir uždrausime verslinę žvejybą. Mums nesvarbu 10 DIEVO ĮSAKYMŲ, SEIMO NARIO PRIESAIKA ir jokia pagarba Konstitucijai. Mes Seimo dauguma,  vadovaujami TS-L KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ PARTIJAI UŽDRAUDĘ VERSLINĘ ŽVEJYBĄ PASIEKSIME PASAULINĮ REKORDĄ ir pirmausime kaip kad Lietuva pirmauja pasaulyje pagal girtuoklystę. Pasitarnausime Rusijos ekonomikai ir politikai. Už mus balsuos žvejai mėgėjai ir amžinai būsime Seime“.

MATYT ir TIKĖTINA, kad žvejybos verslo draudikai tikisi iš Rusijos premijų, ordinų,  medalių ir prieglobsčio. 

Seimo dauguma ir jų parankiniai nesivadovavo pasauline patirtimi organizuojant verslinę žvejybą, mokslininkų ir specialistų patarimais, nes verslinio dydžio žuvų ištekliai Lietuvos vandens telkiniuose yra gausūs.

PRAŠOME Seimo narių ateiti į žvejų verslininkų  EGZEKUCIJĄ IR PASIPRIEŠINTI valdančiosios daugumos ir jų parankinių NIEKINGAI POLITIKAI iš amžių glūdumos atėjusio žvejybos verslo draudimui.

Viską gali Seimo krikščionys demokratai. Tokie motiną ir tėvą, sesę ir brolį, dukrą ir sūnų, giminaitį,  ABĖCĖLĘ ir Tėvynę gali parduoti.

PRAŠOME Gerbiamą Prezidentą vetuoti VERSLINĖS ŽVEJYBOS DRAUDIMO ĮSTATYMĄ, nes jis prieštarauja GEROVĖS VALSTYBĖS kūrimo idėjoms.

Asociacijų sąjungos „Žuvininkų rūmai“ prezidentas  Leonas Kerosierius

Tel.  8674 38465 el.  p  leonaslabora@gmail.com    www.fisheryabc.eu