Aktualijos

Zigmas Vaišvila 2017 m. balandžio 12 diena

Written by Biciulystė Siūlo · 43 sec read

gagarinas  JTO Generalinio sekretoriaus pranešėjas spaudai Stephane Dujarric paskelbė, kad JTO nusprendė, jog  JTO ir Cheminio ginklo uždraudimo organizacijos bendras tyrimas dėl chemino ginklo panaudojimo Sirijoje š.m. balandžio 4 d. prasidės tik tada, kai šios organizacijos fakto nustatymo misija patvirtins, kad cheminis ginklas buvo panaudotas (http://en.mehrnews.com/news/124723/UN-to-begin-Syria-probe-only-after-use-of-chemicals-in-Idlib).Sveiku protu nebesuvokiama – JTO vadovo vardu konstatuojama, kad dar nenustatyta, ar cheminis ginklas balandžio 4 d. buvo panaudotas Sirijoje, o šiandien JTO Saugumo taryboje turi būti balsuojama dėl JAV, JK ir Prancūzijos rezoliucijos, kuria tik Sirijos Vyriausybė įpareigojama pateikti įrodymus. Rusija pateikė alternatyvios rezoliucijos projektą, kuriuo reikalaujama visapusiško tyrimo.

Ir visas pasaulis kraustosi iš proto, eksperimentuoja III pasaulinio karo galima pradžia, nors JTO pripažįsta, kad nenustatyta, ar išvis cheminis ginklas Sirijoje balandžio 4 d. buvo panaudotas.

 Jei dar kam nors reikia ką nors papildomai aiškinti dėl to, kas vyksta, tai aš jau esu ne šio pasaulio žmogus. 

Pagarbiai,

Zigmas Vaišvila

P.S. Ar atsimenate, kad šiandien prieš 56 metus 1961 m. balandžio 12 d. Jurijus Gagarinas tapo pirmuoju žmogumi, pakilusiu į kosmosą ir apskriejusiu į susinaikinimą sparčiai žengiančią mūsų planetą, kurioje dar gyvename. Skrydis truko 1 valandą ir 48 minutes.