Aktualijos

Zigmas Vaišvila. Keletas klausimų patriotiškai nusiteikusiems tautiečiams

Written by Redakcija · 43 sec read

JAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) iš pareigų atleistas buvęs FTB direktorius Džeimsas Komei (James Comey), apklausiamas JAV Senato Žvalgybos komitete, prisiekęs savo valstybei ir tautai, paliudijo, kad FTB nevykdė jokio kontražvalgybinio tyrimo prieš išrinktąjį JAV Prezidentą D. Trampą. Ir dėl jo santykių su užsienio valstybėmis. Ir su Rusija.

Klausimas Nr.1   Iš kur visi žinovai JAV, Lietuvoje ir kitose pasaulio dalyse žino, kad FTB ištyrė ir nustatė neteisėtus p. D. Trampo santykius su Rusija?Lietuvoje birželio 12 dieną patriotiškai nusiteikusiems mūsų tautiečiamas klausimą pateikė ir Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, nuoširdžiai pasveikinusi dar ne taip seniai jos teroristine valstybe vadintą Rusiją ir Rusijos Prezidentą Vladimirą Putiną (Vladimir Putin). Pasveikino su Rusijos valstybės švente – diena, kurią Rusija didžiuojasi iš Kremliaus išvariusi užkariautojų lietuvių įgulą.

Klausimas Nr.2  Gal mes nežinome dviejų valstybių – Lietuvos ir Rusijos – kokios bendros valstybinės paslapties, pvz.  Didžiosios Lietuvos, Rusijos ir Žemaitijos kunigaikštystės (rusėnų kalba – Великое князство Литовское, Руское, Жомойтское и иных) atkūrimo plano? Toks mūsų istorinės valstybės pavadinimas buvo pagal Lietuvos statutą (XVI a.). Beliktų išspręsti klausimą, ar sostinė vėl bus Vilniuje?