Aktualijos

Zigmas Vaišvila. Sveikinu Viktoriją Ivanovskają, Denisą Zujevą, Stasį Žaką ir visą „Fusedmarc“ grupę

Written by Biciulystė Siūlo · 39 sec read

Žiūrėjau LRT transliuotą Eurovizijos lietuviškos atrankos finalo pabaigą ir laimėtojų – grupės „Fusedmarc“ vokalistės ir instrumentininko, muzikos bei tekstų autoriaus – spaudos konferenciją.  Perskaičiau išsamų delfi.lt reportažą apie Eurovizijos lietuvišką atrankos finalą.

Kreipiuosi viešai į LRT ir Delfi.lt vadovus. Jūs pretenduojate į profesionalumą, tačiau net nepaskelbėte laimėtojų pavardžių. Spaudos konferencijoje – tik grupės pavadinimas „Fusedmarc“ ir vokalistė Viktorija, Denisas. Delfi.lt reportaže – tik „Fusedmarc“, ir jokių vardų, pavardžių!Ar jums nėra gėda vadovauti tokiai žiniasklaidai? Ar jūsų plačiai paskutiniaisiais metais skelbiama antirusiška isterija jau automatiškai blokuoja jūsų mąstymą ir įvedė savicenzūrą, jei bijote paskelbti laimėtojų pavardes? Juk jie – Žmonės, kurie sukūrė Lietuvai šventę ir kurie atstovaus Eurovizijoje Lietuvai. O Jūs slepiate juos?

Nuoširdžiai sveikinu „Fusedmarc“ vokalistę Viktoriją Ivanovskają, instrumentininką, muzikos bei tekstų autorių Denisą Zujevą, vizualizacijų autorių Stasį Žaką ir kitus grupės narius. Jūs buvote ne tik nuostabūs, bet ir nuoširdūs. Ačiū Jums!

Sėkmės atstovaujant Lietuvai!